Pridať inzerát

Predák na ohýbanie

Magna International

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tehelňa 20, Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 304 - 1 917 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta. Základná mzda od 1154,00 EUR + mesačné prémie do 150 EUR, odmeny a benefity nad rámec zákona, garantovaný 13. plat, príplatky za nadčas nad rámec zákona
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovanie zariadení na úseku ohýbanie, výmena prípravkov, výroba skúšobných dielov
Zaškolovanie zamestnancov do procesov obsluhy zariadeni
Vykonávanie práce v súlade s pracovnými postupmi
Čistenie a údržba zariadení
Zabezpečenie plynulého dodávania materiálu,obalov
Zabezpečenie dodržiavania zásad BOZP, OPP, 5S a interného konceptu MAFACT
Vykonávanie úloh vyplývajúcich z nevyhnutnosti organizačných prác
Kontrola a vedenie príslušnej dokumentácie
Riadenie pridelených zamestnancov - rozdelenie úloh
Spoluúčasť pri odstraňovani jednoduchých porúch

Našim zamestnancom ponúkame zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti a množstvo benefitov:
- garantovaný 13. plat t.j. 1 plat navyše v prebehu aktuálneho roka,
- stravné nad rámec zákona v hodnote 5,00EUR zamestnanec si prispieva 1,00EUR
- cestovný príspevok za každý odpracovaný deň,
- podieľ na zisku spoločnosti,
- odmeny za zlepšovacie návrhy, za odporučenie vybraného kandidáta
- príspevok pri sobáši, narodení dieťaťa, narodeninový príspevok,
- odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese,
- ovocné dni, pitný režim,
- finančný príspevok a deň voľna pri pracovnom jubileu,
- jazykové kurzy (nemčina, angličtina) bezplatne pre všetkých zamestnancov,
- finančný vianočný príspevok,
- športovo-zábavné podujatia pre zamestnancov a ich rodiny,
- skvelý kolektív a priateľská atmosféra :)

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, Váš životopis v slovenskom jazyku. Uchádzač zaslaním životopisu súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Slomatec, s.r.o., v súlade so zákonom 428/2002 Z.z. Na pohovor pozveme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vzdelanie technického alebo elektrotechnického smeru

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

- samostatnosť a zodpovednosť,
- presnosť, zmysel pre kvalitu a koncepčné riešenie problémov,
- min. 2-ročná odborná prax vo výrobnom podniku v automotive,
- základné technické znalosti
- aktívny prístup k zlepšovacím návrhom,
- pripravenosť na prácu v zmenách,
- ochota pracovať v tíme a niesť zodpovednosť,
- skúsenosti s vedením menšieho tímu
- ochota pracovať na 2, 3, 4 zmeny

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 347 výrobnými závodmi a 84 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 28 krajinách. Viac ako 158 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov