Pridať inzerát

Zvárač TIG Al

Magna International

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tehelňa 20, Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 253 - 1 483 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta. Základná mzda od 1103 EUR + mesačné prémie do 150 EUR, odmeny a benefity nad rámec zákona, garantovaný 13. plat, príplatky za nadčas nad rámec zákona
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného zvárača, ktorého hlavnou úlohou bude:
Obsluha zváracieho a nitovacieho zariadenia
Oprava dielov metódou Tig al
Samokontrola dielov
Dokumentácia výsledkov kontroly,vedenie zodpovedajúcej dokumentácie
Pri poruche ihneď informovanie nadriadeného
Vkladanie,vykladanie a kontrola dielov
Dodržiavanie FIFO princípu
Splnenie počtu kusov v zodpovedajucej kvalite
Manipulačné práce spojené s prekladaním a kontrolou dielov
Odstraňovanie malých porúch
Postúpenie informácií na následujúce zmeny
Dodržiavanie interných, BOZP, PO predpisov
Práca v dvojzmennej/ trojzmennej prevádzke

Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
13. plat - t. j. garantovaný 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka
Cestovný príspevok za každý odpracovaný deň až do výšky 8,8 EUR/odpracovaný deň
Odmena za odporúčanie kandidáta
Odmena za zlepšovacie návrhy
Stravné nad rámec zákona v hodnote 5,00 EUR
Jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina)
Vianočné darčekové poukážky, narodeninový darček
Zľavy u zmluvných partnerov (poistenie, kúpeľné pobyty, STK)
Organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny

Reakciou na pracovnú ponuku dobrovoľne udeľujete spoločnosti Slomatec, s.r.o , IČO: 35 928 867, Tehelňa 20, 841 07 Bratislava, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

zváranie hliníka

Počet rokov praxe

2

Od uchádzača sa očakáva zodpovednosť za kvalitu svojej práce, zmysel pre poriadok, dobrá pracovná disciplína, čestnosť, pracovné nasadenie a prax vo výrobe. Podmienkou sú manuálna zručnosť, zodpovednosť a dôslednosť.

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 347 výrobnými závodmi a 84 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 28 krajinách. Viac ako 158 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov