Pridať inzerát

Špecialista BOZP, PO a ŽP

Magna Exteriors (Slovakia) s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: PSA, Zavar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy sa môže pohybovať na základe skúseností uchádzača. 13.plat flexibilná pracovná doba možnosť práce z domu
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie súladu prevádzkových podmienok a plnenia požiadaviek podľa platnej legislatívy v oblasti BOZP, PO a ŽP.
- Tvorba interných smerníc a postupov.
- Spolupráca s externými dodávateľmi.
- Príprava podkladov pre audit a zabezpečenie realizácie nápravných opatrení vyplývajúcich z auditu.
- Zabezpečuje vstupné, periodické školenia a vykonáva interné školenia zamestnancov.
- Reporting.
- Spolupráca s Pracovnou zdravotnou službou.
- Zabezpečenie pravidelných kontrol technických zariadení prevádzky.
- Starostlivosť o OOPP.

Kontaktovať budeme len vybraných kandiátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

VŠ vzdelanie so zameraním na BOZP, PO a ŽP vítané
znalosť aktuálnej legislatívy v oblasti BOZP/PO/ŽP
skúsenosti s riadenou dokumentáciou
skúsenosť s ISO normami vítaná
AJ na komunikatívnej úrovni
organizačné schopnosti
technické myslenie
samostatnosť

Magna Exteriors je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá sa venuje technologickým riešeniam. Sme jeden z najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel. Naša schopnosť a odbornosť z nás robí ideálneho partnera pre elektrifikáciu a produkciu áut. Magna ponúka globálny prínos a príležitosti ako priemyselný líder. Globálne v rámci 28 krajín zamestnávame 174.000 zamestnancov. „Naši ľudia sú našou hodnotou“ je filozofiou Magny. Naši ľudia určujú budúcnosť a robia čokoľvek možným. Spoločne je všetko možné.

Na Slovensku má zložka Magna Exteriors 60 ročnú tradíciu a zamestnáva cca 150 zamestnancov. Závod v Trnave sa venuje dodávkam exteriérových komponentov – montáž nárazníkov pre Stellantis Trnava.

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis