Pridať inzerát

Personalista

Magna Exteriors (Slovakia) s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Automobilová, Zavar, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme novovytvorenú pozíciu, ktorá bude pre nového kolegu príležitosťou uplatniť svoje zanietenie pracovať v oblasti HR pre korporáciu v automobilovom priemysle a pomôcť nám s nasledovnými aktivitami:
- spolupráca na plánovaní ľudských zdrojov, tvorbe a zlepšovaní HR procesov
- poskytovanie podpory manažérom oddelení
- administrácia personálnej dokumentácie v rámci pracovného pomeru zamestnanca
- zabezpečenie náborových aktivít
- organizácia nástupov a spolupráca na onboardingu nových zamestnancov
- rozvoj, motivácia a hodnotenie zamestnancov, zabezpečenie rozvoja zamestnancov v súlade so stratégiou spoločnosti
- organizácia akcií a spolupráca na realizácii sociálneho programu pre zamestnancov
- príprava podkladov pre spracovanie miezd
- spolupráca na príprave reportov a vykazovaní KPI a forecastov
- evidencia zdravotnej spôsobilosti zamestnancov a zabezpečenie lekárskych prehliadok

- flexibilná pracovná doba
- 13. plat
- Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika, HR procesy

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti s personálnymi činnosťami a HR procesmi
- dobrá znalosť personalistiky a Zákonníka práce
- samostatný, proaktívny a zodpovedný prístup k práci
- komunikačné zručnosti - pozitívny prístup v komunikácii

Magna Exteriors je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá sa venuje technologickým riešeniam. Sme jeden z najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel. Naša schopnosť a odbornosť z nás robí ideálneho partnera pre elektrifikáciu a produkciu áut. Magna ponúka globálny prínos a príležitosti ako priemyselný líder. Globálne v rámci 28 krajín zamestnávame 174.000 zamestnancov. „Naši ľudia sú našou hodnotou“ je filozofiou Magny. Naši ľudia určujú budúcnosť a robia čokoľvek možným. Spoločne je všetko možné.

Na Slovensku má zložka Magna Exteriors 60 ročnú tradíciu a zamestnáva cca 150 zamestnancov. Závod v Trnave sa venuje dodávkam exteriérových komponentov – montáž nárazníkov pre Stellantis Trnava.

Adresa spoločnosti

Automobilová ulica 1
917 01 Trnava
www.magna.com