Junior Manažér/ka tvorby sociálnych politík /samostatný odborný referent/ na sekcii sociálnych vecí

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Židovská 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac1 300 EUR v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností je možné priznať aj osobný príplatok
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie administratívnych a organizačných aktivít v oblasti plánovania sociálnych politík a samostatnú odbornú činnosť v oblasti plánovania sociálnych politík hlavného mesta SR Bratislava
  • Koordinácia tvorby a spolupráca pri tvorbe strategických dokumentov, a iných aktivít naviazaných na plánovanie sociálnej politiky, najmä plánovanie sociálnych služieb hlavného mesta SR Bratislava
  • Koordinácia vybraných analytických aktivít
  • Koordinácia zberu dát hlavného mesta vo vybraných oblastiach, spolupráca pri tvorbe analytických podkladov v oblastiach sociálnej politiky
  • Koordinácia, organizácia, pomoc pri facilitácii a iné aktívne podieľanie sa na participatívnych procesoch súvisiacich s manažmentom tvorby sociálnych politík hlavného mesta
  • Organizačné zabezpečovanie pracovných porád sekcie sociálnych vecí alebo iných pracovných rokovaní tímov v oblasti sociálnych politík Zabezpečenie odovzdávania a preberania pošty, zabezpečovanie materiálov na rokovania orgánov samosprávy

  • Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
  • Možnosť profesijného a odborného rastu, možnosť byť súčasťou procesu inovatívneho komunitného plánovania; priateľský tím a ambiciózne pracovisko (pôsobí v najaktuálnejších trendoch v sociálnej politike naprieč všetkými oblasťami)
  • Ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas
    • zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
    • možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
  • Motivačný list – nevyhnutná súčasť zaradenia do VK.
  • Životopis.
  • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
  • Poznámka:

    • Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov a kandidátky
    • Nevylučujeme viackolovosť predmetného VK

    Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do 20.5.2021.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    vzdelanie v oblasti sociálnych vied (sociálna práca, politológia, ekonómia, manažment a pod.)

    Počet rokov praxe

    1

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    • Ukončené vysokoškolské vzdelanie min. I. stupňa; Vzdelanie v oblasti sociálnych vied (sociálna práca, politológia, ekonómia, manažment a pod.)
    • Prax v sociálnej alebo príbuznej oblasti minimálne 1 rok
    • Skúsenosť s prácou vo verejnom sektore výhodou (môže byť aj získaná stážou)
    • Skúsenosť priamej práce s prijímateľmi sociálnych služieb, alebo inej práci s utláčanými skupinami obyvateľov výhodou
    • Skúsenosti s analýzou dát a ich vizualizáciou sú výhodou,
    • Znalosť zákona o sociálnych službách č. 448/2008 Z.z a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov, zákona Slovenskej národnej rady č. 377/1990 Zb. o hlavnom
    • Pozícia je vhodná aj pre čerstvého absolventa a absolventku vysokej školy, či mladého profesionála a profesionálku
    • Znalosť fungovania verejnej správy
    • Výborná úroveň slovenského jazyka
    • Znalosť anglického jazyka /ústna i písomná forma; min. B1/ výhodou
    • Dobré znalosti produktov Microsoft
    • Bezúhonnosť
    • Komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, zmysel pre praktickosť, precíznosť, flexibilita, tímovosť, odolnosť voči stresu, koordinačné schopnosti, koncepčné a analytické myslenie

    Verejná správa - samospráva

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov

    Adresa spoločnosti

    Hlavné mesto SR Bratislava
    Primaciálne nám. 1
    814 99 Bratislava 1