Pridať inzerát

Konštruktér/ka

mageba Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pri krásnej 4, 040 12 Nad jazerom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/mesiac- základná mzda bude dohodnutá podľa seniority uchádzača - po skúšobnej dobe pravidelne vyplácaná mesačná odmena - vianočná odmena - príspevok na cestovné
  • Termín nástupu: podľa dohody/možný aj ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava dielenských a detailných výkresov v AutoCAD z dodaných zostavných výkresov
- operatívne riešenie technických problémov počas výroby
- komunikácia s projektantmi, projekt. manažermi a konštruktérmi v rámci skupiny
- kompletná evidencia DWG knižnice
- navrhovanie najefektívnejších spôsobov konštrukcie dielov
- spracovanie a implementácia kusovníkov do ERP systému (BOM)
- aktívna podpora vývoja a implementácie systému ERP a práca s ním
- reporting

- zaujímavá práca v kolektíve, možnosť sebarealizácie a odborného rastu,
- stravný lístok/príspevok na stravovanie nad rámec ZP
- bonusová dovolenka 2 až 5 dní
- odmeny pri pracovnom a životnom výročí
- vianočné odmeny
- teambuilding
- vitamínové balíčky 2 x ročne
- multisport karta

Spoločnosť mageba Slovakia s. r. o. si vyhradzuje právo kontaktovať a pozvať na pohovor len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
SolidWorks - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Dynamics 365 Business Central - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- prax min. 2 roky v strojárskej alebo stavebnej spol.
- znalosť noriem pre oceľové konštrukcie, zváranie, všeobecné tolerancie
- expertná úroveň práce v programe AutoCAD
- chápanie princípov kreslenia a výroby konštrukcií
- komunikatívna angličtina alebo nemčina
- schopnosť pracovať samostnatne
- precíznosť

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou mostových dilatačných záverov a ich častí. Jedná sa o certifikované stavebné výrobky - zvárané oceľové konštrukcie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Artimová
E-mail: poslať životopis