Administratívny pracovník e-shop a pomocný predajca na predajni part time/full-time

Madviso s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Račianska 31, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacOdmeny na základe predaja a aj odmeny za super výkon. Pri menších úvazkoch alebo brigáde plat od 500 EUR v hrubom a viac podľa odmien, rozsahu a formy spolupráce.
  • Termín nástupu: 15.7.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu prijmeme kolegu alebo kolegyňu na pozíciu administratívny asistent e-shopu, ktorý vie pomôcť aj s predajom na predajni Trenujeme v Bratislave na Račianskej neďaleko Račianskeho Mýta.

Práca je v kancelárii a predajni v Bratislave. Nevyhnutná je slovenčina a ideálne aj nemecký jazyk.

Predávame športové oblečenie hlavne cyklistika, beh, skialp a outdoor. K tomu máme bicykle, kolesá, kompenenty a doplnnky na cyklistiku, triatlon. Primárne hľadáme niekoho na plný úväzok, ale môžeš sa prihlásiť aj ako brigádnik alebo na skrátený pracovný úväzok, ak chceš pomáhať ako asistent predaja na predajni minimálne však 80 hodín mesačne v časoch skôr poobede a v sobotu. Dôležité sú komunikačné schopnosti a predchádzajúca skúsenosť s prácou na predajni, kase alebo pri administrácii e-shopu. Práca bude poradenstvo zákazníkom, schopnosť zorientovať sa v našom sortimente a dodržiavať pracovné činnosti pri práci na predajni s e-shopom. Príprava dokladov pre zákazníkov, fakturáciu a prevádzku. Dôležité je prehľad a orientácia v našom sortimente, teda predtým ako pošleš CV pozri si čo predávame, nech získaš prehľad. Vhodné aj pre absolventa, čo brigádoval počas školy v predajni s oblečením a vypomáhal v predajni s oblečením na kase.

Očakávame od teba
- Radosť z dynamickej práce s dôrazom na cieľ.
- Skúsenosti s maloobchodným predajom.
- Skúsenosti s vybavovaním online objednávok.
- Komunikatívnosť, zodpovednosť a cit pre detail.
- Proklientský prístup.
- Príjemné vystupovanie, komunikačné schopnosti a schopnosť vybaviť veci telefonicky.
- Anglický jazyk veľkou výhodou.

Čo bude tvojou úlohou?
- Administrácia e-shopu a správa objednávok.
- Vybavovanie objednávok e-shopu.
- Príprava faktúra a podkladov.
- Zopovednosť za prehľadnosť, dodržiavanie zákonných nariadení a čistotu prevádzky.
- Predaj produktov a starostlivosť zákazníkom na predajni/showroome.
- Prezentácia značiek, ktoré predávame a správne nasmerovanie zákazníka na kvalitu, ktorú očakáva.
- Umiestňovanie a manažment tovaru v predajni.
- Organizácia práce.
- Zodpovednosť za objednávanie tovaru a sklad.
- Dodržiavanie platných zákonov, vyhlášok a nariadení, tak aby predajňa mohla príjmať zákazníkov a byť otvorená.
- Spracovávať objednávky, sťažnosti, reklamácie a výmeny tovaru.

Napíš prečo by si práve teba máme vybrať.

- Mladý tím a prácu, pri ktorej sa nemusíš obávať stereotypu.
- Práca v začínajúcom e-shope z predajňou, kde vieš kariérne rásť.
- Zamestnanecká zľava pri nákupe na e-shope.
- Možnosť získať odmeny z predaja.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť, proaktívny prístup a zodpovednosť za zverené úlohy.
- 100 % slovenská gramatika, príjemné vystupovanie a bezproblémová komunikácia so zákazníkmi.
- Schopnosť orientovať sa v produktovom katalógu - základné znalosti o športovej výbave výhodou.
- Pracovná skúsenosť na podobnej pozícii alebo v predajni výhodou.

Trenujeme.sk vznikol ako internetový portál a magazín zameraný na cyklistiku, triatlon, beh, plávanie a zdravý životný štýl. Máme predajňu v Bratislave. Športom žijeme a preto sme sa rozhodli ponúkať nami overené a kvalitné značky, ktorých cyklistické oblečenie si obľúbi každý cyklista. Sú to talianske značky Sportful, Karpos a Alé Cycling Wear. Túto ponuku rozširuje POC s ponukou oblečeni, okuliarov a prilieb a aj Oakley, Uvex, či okuliarmi od Neon. Ďalej značka DMT so špičkovými tretrami. Predávame aj kvalitné horské, gravel, ale hlavne cestné bicykle Isaac, Cipollini a iné. Dajú sa vybaviť kolesami Fast Forward, Zipp, DRAC, DT Swiss a Mavic. K nim máme kvalitné komponenty a doplnky Shimano, Sram, Trivio, Lezyne, Supacaz, Ravemen a plášte Pirelli, Michelin, Continental, Vittoria. Na hory máme overené outdoor oblečenie a bundy Karpos a pre lyžovanie v akomkoľvek teréne lyže OGSO. Na meranie výkonu wattmetre QuarQ, 4iiii Innovations, Favero a Stages. Pre super jazdu máme sedánky Isaac a Selle San Marco. Ku kvalitnej výbave patrí aj správna výživa a vitamíny, tak do nášho portfólia pribudli značky PowerBar, MycoMedica, Vitaful či Activlab. Našu ponuku neustále rozširujeme a náš e-shop ladíme tak, aby sa vám nakupovalo čo najpohodlnejšie. Pripraviť vieme pre vašu firmu alebo cyklistický tím dresy na mieru vo vašom dizajn a top kvalite nami predávaných značiek.