Pridať inzerát

Administratívny pracovník a produktový správca pre e-shop

Madviso s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Leškova, 811 04 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiacOdmeny podľa výkonu
  • Termín nástupu: 15.7.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu prijmeme kolegu alebo kolegyňu na pozíciu administratívny asistent pre e-shop Trenujeme. Ak máš chuť pracovať v e-commerce, zmysel pre detail, hľadáme práve teba! Len plný úväzok / živnosť podľa dohody. Pracovná doba 8:30 - 17:00.

Čo bude tvojou úlohou?
- Práca s administráciou e-shopu na platforme Midasto.
- Správa produktov, úprava textov a obrázkov s ohľadom na SEO (to ťa naučíme),
- Pomoc s prípravou a expedíciou objednávok podľa potreby.
- Pomoc s písaním blogov.
- Organizácia práce.
- Top gramatika a štylistika.
- Pomoc s obsluhovaním zákazníkov pri osobnom odbere podľa potreby (nie sme predajňa, iba odberné miesto).
- Príprava podkladov na fakturáciu.
- Zákaznícka podpora, odpovede na live chat, e-maily, telefonáty a poradenstvo s nákupom.
- Občasná pomoc so zákazníckou podporou aj vo večerných hodinách 17:00 - 22:00 vždy podľa vopred dohodnutého rozvrhu. - NIE JE PODMIENKA, ale sú na to naviazané odmeny z predaja.
- Pomoc pri zabezpečení plynulého chodu e-shop predaja.
- Ovládanie maďarského jazyka je veľkou výhodou.
- Poradenstvo pri výbere športového oblečenia, tvoaru a bicyklov.
- Vhodné pre cyklistov, triatlonistov alebo ľudí so vzťahom k športu a znalosti tejto oblasti.

- Mladý tím a prácu, pri ktorej sa nemusíš obávať stereotypu.
- Príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy s miestom pre tvoj bike, výkonným PC, dvoma monitormi a nekonečným prísunom kávy.
- Zamestnanecká zľava pri nákupe na e-shope.

Tvoja práca bude rozmanitá a nudiť sa rozhodne nebudeš. Ak ťa ponuka zaujala, napíš nám na info@trenujeme.sk pár viet o sebe, prečo ťa pozícia zaujala a pripoj svoje CV. Vopred ďakujeme za tvoj záujem, vybraných kandidátov budeme kontaktovať v krátkom čase.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - expert
Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť, proaktívny prístup a zodpovednosť za zverené úlohy.
- 100 % slovenská gramatika, príjemné vystupovanie a bezproblémová komunikácia so zákazníkmi.
- Schopnosť orientovať sa v produktovom katalógu - základné znalosti o športovej výbave výhodou.
- Znalosť grafických programov a skúsenosti so správou sociálnych sietí veľkou výhodou.
- Pracovná skúsenosť na podobnej pozícii výhodou.

Sme fullservisová marketingová agentúra so sídlom v Bratislave na známej adrese Leškova 8. Poskytujeme marketingové služby, tvoríme e-shopy na mieru či na prenájom. Máme vlastnú e-commerce platformu, ktorú neustále zdokonaľujeme. Určite si sadneme ak máš rád/rada šport a hľadáš príjemné pracovné prostredie v malom kolektíve s rodinnou atmosférou, kde získaš veľa skúseností a budeš dôležitým členom/členkou tímu. Našimi klientmi sú veľké i malé firmy, e-shopy a kopec práce máme i na vlastných projektoch.

Adresa spoločnosti

Lešková 8
811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto