Mobilný pieskovač Ružomberok - mobilného pieskovania TPP alebo živnosť

MADES s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 323 EUR/mesiac- možná práca aj cez víkendy a nadčasy za príplatok
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preferujeme uchádzačov z Ružomberka a blízkeho okolia
- vykonávanie mobilného pieskovania na miestach po Slovensku
- jednoduché ovládanie stroja, ktorý vytvára tlak
- vybrané abrazívum sa strieka na rôzne povrch ako drevo, železo a tým daný povrch očistí
- zodpovednosť za kvalitu výsledku
- používa sa ochranný oblek na výkon práce

- možnosť pracovať nadčasy
- možnosť pracovať aj cez víkendy za príplatok
- pomocný pracovník, ktorý bude s vami chodiť na miesta
- práca vo dvojici

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca v stoji, v kľaku alebo sede podľa potreby
- aktívny, spoľahlivý a zodpovedný prístup k práci
- schopnosť a ochota vzdelávať sa a učiť sa nové veci
- ochota pracovať v tíme
- preferujeme vodičák BE pre výkon danej práce nakoľko je to potrebné

Jednou zo služieb spoločnosti je poskytovanie mobilného pieskovania v rámci celého Slovenska. Firma ma vybudovanú bohatú klientelu a dobré renomé v rámci danej oblasti. Snažíme sa aby naša práca mala požadovaný výsledok pre klienta a prinášala prospech našim zákazníkom.

Adresa spoločnosti

MADES s.r.o. - Tryskaci.sk
Bystrická cesta
03404 Ružomberok