Pridať inzerát

Pilčík v strojárskej výrobe

M-TEC, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Langsfeldova, Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac- na živnosť od 7,5 €/ hodinu, - nástupný plat sa určí podľa predchádzajúcich skúseností
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha pásovej píly
delenie hutného materiálu podľa výkresovej dokumentácie
orientácia v sortimente hutného materiálu nutnosťou
čítanie výkresovej dokumentácie nutnosťou
obsluha VZV

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2022 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, flexibilita, zodpovedný prístup k práci

Obchodno výrobná spoločnosť zameraná na výrobu dopravníkovej a manipulačnej technológie prevažne pre drevospracujúci priemysel. Spoločnosť je proexportne zameraná a hlavnou činnosťou je dodávanie dopravníkov a manipulačných zariadení pre prevádzky v rámci celej Európy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov