Pridať inzerát

Predajca E-shop Vaše Potraviny v rámci Košíc a okolia

M+M Potraviny, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 950 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť pre osobu, ktorej nie je cudzí kontakt s ľudmi a zároveň rada šoféruje. Vhodná príležitosť pri budovaní a rozvíjaní nového potravinového E-Shopu, ktorým sa snažíme zmeniť pohľad na nakupovanie potravinového sortimentu.

*rozvoz objednaného tovaru z kamennej prevádzky priamo k dverám zákazníka
*vytvárane denných uzávierok
*prezentácia spoločnosti a predávaných služieb zákazníkom prostredníctvom komunikácie, osobného vzhľadu a ochoty smerom k zákazníkom
*spravovanie sociálnych médii, tvorba reklamných kampaní a pomoc pri vytváraní celkového konceptu.
*zvládanie každodenných bežných ako aj krízových stuácií, ktoré môže vzniknúť pri vedení vozidla prípadne v kontakte so zákazníkom
*zodpovednosť za pridelené vozidlo a zariadenia. Ich udržiavanie v čistote a starostlivosť o bezporuchový chod
*Komunikácia s vedúcimi pracovníkmi

*práca v dynamickom kolektíve
*stabilné zamestnanie a istý príjem v stablnej spoločnosti
*výplatu vždy načas na osobný účet
*firemná zľava pre zamestnanca pri nákupoch v našich prevádzkach
*firemný automobil
*motivačné bonusy
*obratové bonusy

Informácie o výberovom konaní

*vítame predchádzajúcu prax na obdobnej pozícií
*vyžadujeme výborné komunikačné schopnosti ako aj schopnosť pracovať v tíme a sledovať spoločný cieľ
*zodpovednosť a profesionalitu v prístupe k plneniu pracovných úloh

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Malá rodinná spoločnosť ktorá v rámci mesta Košice a okolia prevádzkuje Maloobchodné prevádzky pod označením Vaše Potraviny.
Spoločnosť rovnako prevádzkuje Gastronomické zariadenie s Bowlingovými dráhami - Reštaurácia Bowling Erika, Košice - Terasa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt