Si fanúšikom Tour de France? Zaujíma ťa ako sa vyrábajú profesionálne bicykle? Pridaj sa k nám do tímu

M&M Personal s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gajary
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacdochádzkový BONUS 125 €, výkonnostný BONUS do výšky 275 € + príplatky podľa ZP
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť zameraná na výrobu karbónových bicyklových rámov a komponentov, výrobky vysokej kvality určené pre profesionálnych cyklistov hľadá nových kolegov na rôzne výrobné pozície.

Čo bude Vašou úlohou:
- príprava karbónových vlákien, strihanie na mieru
- ručné navliekanie karbónových tkanín na formy bicyklových rámov a iných rámových komponentov
- lepenie jednotlivých tkanín podľa predlohy
- ručná finalizácia karbónových bicyklových rámov a ich komponentov
- finálna kontrola kvality vyrobeného produktu
- montáž drobných komponentov na finálny výrobok
- predpríprava na balenie a export výrobku

- ručné brúsenie karbónových bicyklových rámov a ich komponentov
Vstrekovanie karbónových bicyklových rámov a ich komponentov, práca na lisoch, ručná manipulácia s formami

- ručné lakovanie a striekanie bicyklových karbónových rámov a ich komponentov s dôrazom na kvalitu vykonanej práce

- ručná práca na vstrekolisoch, manipulácia s kovovými formami
- vstrekovanie živice do karbónových bicyklových rámov

- jednozmenná prevádzka (6:00 - 14:30)
- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé a motivačné ohodnotenie
- po kompletnom zaučení prehodnotenie platového ohodnotenia
- dochádzkový bonus 125 €
- výkonnostný bonus do výšky 275 €
- zabezpečený pitný režim na pracovisku
- práca v priateľskom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

M&M Personal s.r.o.
Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

M&M Personal PA s.r.o.
Sme personálna agentúra M&M Personal PA s.r.o., ktorá je novou sesterskou spoločnosťou M&M Personal s.r.o.. Naša vzájomná spolupráca je plná dlhoročných skúseností a perspektívy do budúcnosti. Filozofiou nášho tímu je vzájomná komunikácia a individuálny prístup ku každému. V M&M Personal PA s.r.o. rozumieme vašim potrebám, a tak vám zaručíme maximálnu spokojnosť. Neváhajte a poďte s nami tvoriť našu spoločnú budúcnoť.
Spoločnosť je držiteľ povolenia pre ADZ (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2019/16163-2).