Pridať inzerát

Team leader vo výrobe

M&M Personal s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 095 EUR/mesiac200 € mesačné odmeny + príplatky podľa zákonníka práce
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú spoločnosť pôsobiacu v strojárskom priemysle, hľadáme vhodného uchádzača na miesto team leader vo výrobe.

- zodpovedať za riadenie a koordináciu zvereného tímu
- dohliadať na dodržiavanie zásad BOZP, OPP a ochrany životného prostredia v súlade s internými predpismi spoločnosti
- zaisťovať bezproblémový chod logistických alebo výrobných operácií a pomôcť tak našej spoločnosti v dosahovaní kvantitatívnych a kvalitatívnych cieľov.
- zaškoľovanie operátorov logistiky na pracovné činnosti a postupy
- kontrola, evidencia a naskladnenie prijatého tovaru
- spracovanie dokumentov v internom systéme (SAP)

- práca v čistom a klimatizovanom pracovnom prostredí
- firemný telefón
- mesačný dochádzkový bonus
- mesačný výkonnostný bonus
- príspevok na dochádzanie za prácou nad 20 km
- nadštandardné príplatky za prácu v noci a nadčas
- 13. mzda
- vianočný bonus
- vernostné a jubilejné bonusy
- stravné lístky + zabezpečená strava v jedálni
- motivačný program "Nájdi svojho kolegu"
- firemné akcie
- práca s modernými technológiami
- nástup priamo do kmeňa spoločnosti
- možnosť ďalšieho profesijného rastu a mnoho ďalších výhod a benefitov

Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetci podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skúsenosť s vedením tímu (ideálne vo výrobnej spoločnosti)
- komunikácia v slovenskom aj maďarskom jazyku
- dobré komunikačné zručnosti
- skúsenosti s prácou s PC
- zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
- technické myslenie
- ochota ďalej sa vzdelávať

M&M Personal s.r.o.
Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

M&M Personal PA s.r.o.
Sme personálna agentúra M&M Personal PA s.r.o., ktorá je novou sesterskou spoločnosťou M&M Personal s.r.o.. Naša vzájomná spolupráca je plná dlhoročných skúseností a perspektívy do budúcnosti. Filozofiou nášho tímu je vzájomná komunikácia a individuálny prístup ku každému. V M&M Personal PA s.r.o. rozumieme vašim potrebám, a tak vám zaručíme maximálnu spokojnosť. Neváhajte a poďte s nami tvoriť našu spoločnú budúcnoť.
Spoločnosť je držiteľ povolenia pre ADZ (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2019/16163-2).