Pridať inzerát

Operátor výroby

M.E.R.G.E / Middle European Recycling Group Environment

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda: od 5,00-Eur / 1 hod., môže byť i individuálne riešená podľa doterajších pracovných skúseností uchádzača. Práca na živnosť.
  • Termín nástupu: ihneď, ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- operátor výrobnej linky na triedenie batérií, linky na výrobu olovených drôtov
- obsluha strojov a zariadení a liniek
- práca vo výrobnom procese výrobného závodu, ktorý sa zaoberá výrobou olova a neželezných kovov, recykláciou batérií, akumulátorov

Perspektívna práca v stabilnej spoločnosti na trhu, dlhodobá spolupráca,
Hľadáme zručných šikovných operátorov - mechanikov, ktorí majú chuť pracovať, stála a trvalá práca. Záujemcovia môžete volať i priamo na tel. číslo 0907-719736

Informácie o výberovom konaní

zaslať životopis emailom, osobný pohovor
výhodou je prax v oblasti zlievarenstva, hutníctva, obsluha výrobných liniek

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Hutníctvo, Strojárstvo, Chemický priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

vhodná vo výrobných podnikoch, zlievarne, hutnícky alebo strojársky priemysel
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, samostatnosť, lojalita, proaktivita,
výhodou je, ak uchádzač má aj preukaz na VZV a mostové žeriavy.

spoločnosť zaoberajúca sa zberom a recykláciou batérií a akumulátorov, výrobou neželezných kovov, olova a jeho výrobkov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MERGE
Niklová
92601 Sereď