Pridať inzerát

Referent odbytu

M-CAST s.r.o.

  • Miesto práce: Považské Podhradie 445, Považská Bystrica-Považské Podhradie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 327 - 507 EUR/mesiacZákladná mzda: 327 €, pohyblivá zložka mzdy: 180 €(55% zo základnej mzdy). Celkový hrubý príjem 507 € pre 1/2 úväzok (20 hodín týždenne)
  • Termín nástupu: 1.11.2021, resp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník zodpovedá za zabezpečenie príjmu, evidencie a archivácie objednávok, preskúmava požadované termíny a potvrdzuje objednávky zákazníkom. Aktívne komunikuje so zákazníkmi v nemeckom jazyku. Vystavuje dodacie listy, zodpovedá za vedenie skladového hospodárstva v IS spoločnosti (fakturácia, príjemky), vykonáva pomocné administratívne práce (administratívna podpora pre účtovné oddelenie).

- 13. a 14. plat
-wellness služby v Nimnici
- príspevok na stravovanie a pitný režim
- možnosť ďalšieho vzdelávania

Jedná sa o čiastočný pracovný úväzok, vhodný aj pre externého študenta/tku VŠ, resp. pre mamičku po návrate z MD, RD s pracovnou zmluvou na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky. Možnosť ďalšieho kariérneho rastu v spoločnosti.
V prípade Vášho záujmu Vás prosíme o zaslanie žiadosti so životopisom na e-mailovú adresu mahdonova@mcast.sk.
Oslovovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Analytické a systematické myslenie
-Dobrá tímová spolupráca
-Dobré komunikačné schopnosti
-Schopnosť a ochota učiť sa nové veci
-Proaktívny prístup a podpora nových nápadov
-Ochota pracovať nad rámec povinností v prípade potreby

Spoločnosť M-Cast je partnerský slovensko-nemecký podnik, založený v roku 2007. Výrobným programom spoločnosti je odlievanie odliatkov zo zliatin medi a hliníka gravitačným spôsobom do kovových foriem. Výrobky nachádzajú uplatnenie v rôznych odvetviach priemyslu.
Už od svojho svojho vzniku je spoločnosť M-Cast každoročným rozširovaním výrobných kapacít a dopĺňaním strojového parku jedným zo stabilných a perspeknívnych zametnávateľov v okolí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov