Pridať inzerát

Fakturantka KLEMBER a SPOL, s.r.o.

M. BER. spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Štál
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiacpohyblivá zložka do 300 eur
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vystavovanie a spracovávanie faktúr, dobropisov a ťarchopisov
Vykonávanie spätnej kontroly faktúr a podkladov k fakturácií
Vypracovávanie podkladov pre fakturáciu a účtovníctvo
Sledovanie platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených úhrad
Evidovanie a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi
Komunikovanie s odberateľmi a dodávateľmi, riešenie prípadných nezrovnalostí

Príspevok na stravovanie, 13. plat, flexibilný pracovný čas, práca v dobrom kolektíve

Svoje životopisy posielajte e-mailovm na adresu: angi@klember.sk Prosím uviesť Váš telefonický kontakt! Odpovedať budeme len záujemcom vybraným do I. kola výberu. Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti M.BER spol. s r. o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2021 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
POHODA (účtovníctvo) - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Dôslednosť, precíznosť, samostatnosť
Pracovné podmienky :
Pracovný čas : od 8:00 do 16:00
Práca na zmeny : jednozmenný pracovný režim

KLEMBER a SPOL, s. r. o. je spoločnosť zaoberajúca sa s výrobou výrobkov Bercoff Klember.

Adresa spoločnosti

M. BER spol. s r. o.
Jesenského 2
92901 Dunajská Streda