Pridať inzerát

Asistent marketingu - reklamné predmety

Lyreco CE, SE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme:

Sme medzinárodná obchodná spoločnosť s viac ako 95 ročnou tradíciou na európskom trhu, ktorej charakteristickými črtami sú predvídavosť, zavádzanie noviniek, rýchla reakcia na zmeny, dynamickosť a neustály rozvoj. V centre všetkého čo robíme a o čo sa snažíme sú ľudia, ich pohodlie, spokojnosť, dokonalé usporiadanie a vybavenie pracovného prostredia. Dôležití sú pre nás nielen naši zákazníci, ale dôraz kladieme tiež na spokojnosť a neustály osobný a profesijný rozvoj našich zamestnancov.
Náš tím tvoria príjemní ľudia, ktorí majú radi nové výzvy ale aj zábavu. Spoločný čas trávime aj v rámci organizovaných teambuildingov približne dvakrát do roka, niektorí z nás si idú spoločne zabehať, iní zase hrajú vo vlastnej kapele alebo väčšinu svojho voľného času venujú rodine. Aj v náročnejších situáciách vieme nájsť to pozitívne a pridať trošku humoru na odľahčenie.

Čo presne budeš robiť ?

•Vyjednávať s dodávateľmi s cieľom dosiahnuť optimálny sortiment a nákupné ceny pre AT/HU v spolupráci s Printing Managerom,
•Vyhľadávať nových dodávateľov za účelom dosiahnutia čo najlepších  nákupných podmienok v AT/HU
•Nastavovať procesy pre riešenie reklamácií AT/HU dodávateľov,
•Podporovať tím pri definovaní tlačových technológií
•Úzko spolupracovať a komunikovať s ďalšími oddeleniami, predovšetkým s oddelením predaja v Rakúsku/Maďarsku (účasť a prezentácie na country meetingoch),
•Riadiť internú databázu (SAP, Excel) v súlade s  nastavenými postupmi a procesmi pre katalógovú a nekatalógovú časť sortimentu,
•Zodpovedať za koordináciu školenia nových členov tímu
•Zodpovedať za ďalšie aktivity a projekty na základe požiadaviek Category Managera a Printing Managera
•Pripravovať analýzy a reporty
•Dosahovať obratové a ziskové firemné ciele v uvedených krajinách v súčinnosti s Category Managerom
•Zodpovedať za zastupovanie Printing managera počas neprítomnosti (podporovať tím pri spracovaní požiadaviek)

Koho hľadáme a čo očakávame:

•Skúsenosti na obdobnej pozícii - minimálne 1 rok
•Skúsenosti s tlačovými technológiami
•Pozitívny vzťah k produktom s potlačou a orientácia na trhu
• Vynikajúce komunikačné, prezentačné a vyjednávacie
zručnosti
•Dobrý time management a schopnosť zameriavať sa na priority
•Zmysel pre detail, presnosť, samostatnosť
•Anglický jazyk na úrovni B2
• Nemčina alebo maďarčina veľkou výhodou
•Skúsený užívateľ MS Office (najmä Excel)
•Skúsenosti s prácou v SAP sú vítané
•VP skupiny B

Čo ťa u nás čaká:

V rámci prvých týždňov úvodné detailné intro do života našej spoločnosti a pestrého produktového portfólia, ako aj všetky potrebné kurzy a školenia nutné pre tvoju prácu. Svoje schopnosti môžeš neustále zlepšovať na ďalších školeniach a učením sa od skúsených kolegov, ktorí sú vždy ochotní poradiť.

Čo by ťa mohlo ešte zaujímať:

•Ponúkame širokú paletu finančných aj nefinančných benefitov:
* dovolenka navyše
* po zaučení možnosť pracovať 50% na homeoffice
* ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti
* multisport karta
* Talent akadémia
* ocenenie Very Lyreco People - nezabudnuteľné výlety pre najlepších z najlepších
* finančná odmena 700 EUR pri odporučení zamestnanca
* príspevky pri rôznych životných a pracovných jubileách
* Nespresso káva a pitný režim na pracovisku .
•Máme uvoľnenú, priateľskú atmosféru a veľa zábavy

Mobilný telefón
Vzdelávacie kurzy, školenia
Firemné akcie
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Bonusy/prémia
Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Príspevok na vzdelanie
Notebook
Občerstvenie na pracovisku
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nadnárodná obchodná spoločnosť patriaca medzi svetových lídrov v oblasti kancelárskych potrieb, rozvíjajúca aktivity na Slovensku, v Čechách, Maďarsku a v Rakúsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov