Pridať inzerát

Logistický špecialista, plat od 1.200€

Lyreco CE, SE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok, Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme:

Sme jedným zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v Business-to-Business segmente. Hlavné sídlo našej spoločnosti je v Pezinku, odkiaľ zastrešujeme 4 krajiny: Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Rakúsko. Sme medzinárodná obchodná spoločnosť s viac ako 90ročnou tradíciou na európskom trhu, ktorej charakteristickými črtami sú predvídavosť, zavádzanie noviniek, rýchla reakcia na zmeny, dynamickosť a neustály rozvoj. V centre všetkého čo robíme a o čo sa snažíme sú ľudia, ich pohodlie, spokojnosť, dokonalé usporiadanie a vybavenie pracovného prostredia. Dôležití sú pre nás nielen naši zákazníci, ale dôraz kladieme tiež na spokojnosť a neustály osobný a profesijný rozvoj našich zamestnancov. Spoločný čas trávime aj v rámci organizovaných teambuildingov približne dvakrát do roka. Aj v náročnejších situáciách vieme nájsť to pozitívne a pridať trošku humoru na odľahčenie.

Hlavné zodpovednosti:

* Monitorovanie prípravných listov, stanovovanie ich priorít s cieľom optimalizácie pracovného výkonu distribučného centra
* V spolupráci s ostatnými oddeleniami skladu spúšťať špeciálne objednávky
* Zmena alebo výmaz objednávok podľa požiadaviek zákazníckeho centra
* Preskúmavanie zákazníckych sťažností, identifikácia chýb prípravy, poskytovanie spätnej väzby a nastavenie nápravných opatrení
* Zisťovanie rozdielov a ich oprava v systéme SAP
* Tlač a príprava dodacích listov
* Spracovanie reportov a ich distribúcia
* 1 - zmenná prevádzka od pondelka do piatka (11-19.30h), víkendy voľné

Požadované skúsenosti a znalosti

• Ukončené stredoškolské vzdelanie
• vynikajúce organizačné a komunikačné zručnosti
• schopnosť zamerať sa na detail
• počítačové zručnosti naužívateľskej úrovni
* nalosť SAP (WM, MM) výhodou
* znalosť logistiky skladovania výhodou
* pracovitosť a samostatnosť
* schopnosť pracovať v tíme
* flexibilita
* anglický jazyk výhodou

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY

* bezpečné a čisté pracovné prostredie (suchý sklad)
* jednozmenná prevádzka (pondelok - piatok 11h-19:30h)
* voľné víkendy
* príjemný pracovný kolektív
* stabilné a dlhodobé zamestnanie
* ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti
* multisport karta
* finančná odmena 700 EUR pri odporučení zamestnanca
* príspevky pri rôznych životných a pracovných jubileách
* Nespresso káva a pitný režim na pracovisku; v lete nanuky
* Multisport Karta
* možnosť získať preukaz na VZV

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupný plat od 1200€ v pracovnej zmene od 11-19:30hod
Kyvadlová doprava taxislužbou z Pezinka do firmy a z firmy zabezpečená.

Zľava na firemné produkty/služby
Príspevok na dopravu
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Vzdelávacie kurzy, školenia
Občerstvenie na pracovisku
Firemné akcie
Možnosť si nadpracovať hodiny

Požiadavky na zamestnanca

Nadnárodná obchodná spoločnosť patriaca medzi svetových lídrov v oblasti kancelárskych potrieb, rozvíjajúca aktivity na Slovensku, v Čechách, Maďarsku a v Rakúsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov