Pridať inzerát

Metod Specialist - špecialista skladových zásob

Lyreco CE, SE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Method zabezpečuje a riadi kontrolu skladových zásob, optimálne nastavenia a zaskladnenie tovarov s cieľom zabezpečiť vysokú produktivitu a doručiť vysokú kvalitu našim zákazníkom.

O nás

Sme jedným zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v Business-to-Business segmente. Hlavné sídlo našej spoločnosti je v Pezinku, odkiaľ zastrešujeme 4 krajiny: Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Rakúsko.

Hlavné zodpovednosti

·Analýza a optimalizácia pracovných postupov
·Optimalizácia procesov, príprava a predkladanie návrhov na implementáciu zmien a inovácií do procesov
·Optimalizácia využitia skladových plôch, uskladnenia tovarov a plánovania prevádzky skladu
·Podieľanie sa na projektoch zlepšovania produktivity a kvality, a
zvyšovania spokojnosti zákazníka
·Príprava analýz realizovateľnosti, výpočty návratnosti a šetrenia
·Príprava kapacitných plánov na základe očakávaných zmien v portfóliu a návrhy riešení
·Analýza nezhôd a nastavenie nápravných opatrení
·Tvorba, aktualizácia a distribúcia pravidelných reportov
·Spolupráca pri vykonávaní inventúr a interných auditov
·Dodržiavanie a sledovanie termínov a KPI’s
·Zmeny v nastaveniach skladového systému
·Aktívna komunikácia s ostatnými oddeleniami naprieč spoločnosťou

Požadované skúsenosti a znalosti

·Výborné komunikačné schopnosti, skúsenosti s jednaním s dodávateľmi a procesom dodávky tovaru.
·Proaktivita a vysoká samostatnosť pri plánovaní, dokončovanie úloh, správne riadenie času a plnenie termínov
·Vysoká úroveň „ownership-u“, svedomitosti a spoľahlivosti
·Výborné analytické schopnosti - Microsoft Excel na pokročilej úrovni.
·Presnosť, záujem a cit pre prácu s číslami, zmysel pre detail
·Ovládanie systémov prednostne SAP alebo WM, MM.
·Predchádzajúca prax v distribučnom centre.
·Znalosť techník neustáleho zlepšovania výhodou, znalosť 5S výhodou
·Pokročilá znalosť anglického jazyka

Ponúkame

• Prácu v mladom a dynamickom tíme
• Nadobudnutie skúseností v medzinárodnom prostredí vďaka zameraniu našej spoločnosti na štyri krajiny (Slovensko, Česko, Maďarsko, Rakúsko)
• Potenciál profesného rastu, možnosť ďalšieho vzdelávania, motivačné finančné ohodnotenie, ďalšie firemné benefity

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

OD 1500 € (mzda sa odvíja od úrovne kvalifikácie a skúseností,
túto tému bližšie prediskutujeme na stretnutí).

Zľava na firemné produkty/služby
Príspevok na dopravu
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Vzdelávacie kurzy, školenia
Občerstvenie na pracovisku
Firemné akcie
Možnosť si nadpracovať hodiny

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Nadnárodná obchodná spoločnosť patriaca medzi svetových lídrov v oblasti kancelárskych potrieb, rozvíjajúca aktivity na Slovensku, v Čechách, Maďarsku a v Rakúsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov