1100€ pre skladníka/-čku s VZV v Pezinku + nástupný bonus 350€, práca v jednozmennej prevádzke, voľné víkendy !

Lyreco CE, SE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš mať stabilnú prácu vo firme, kde je 95% zamestnancov spokojných?*
Dovezieme Ťa taxíkom do práce aj z práce (v rámci Pezinka).

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Pezinok Panholec (kyvadlová doprava z Pezinka do firmy zabezpečená)
MZDA: od 1100 € (vrátane príplatku za zmenu 100€) nástupný plat
NÁSTUP: dohodou

VAŠA PRACOVNÁ NÁPLŇ BUDE ZAHŔŇAŤ:

* balenie, manipulácia a expedícia tovaru
* zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
* 1 zmenná prevádzka od pondelka do piatka (11-19.30h), víkendy voľné

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY

* nástupný bonus 350€ po skúšobnej dobe
* stabilná práca na pracovnú zmluvu (trvalý pracovný pomer)
* čisté a moderné pracovisko
* výhodné platové podmienky (odmeny za výkonnosť, dochádzku a disciplínu, resp. ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti)
* príspevok na stravu
* finančná odmena 700 EUR pri odporučení zamestnanca
* Nespresso káva a pitný režim na pracovisku; v lete nanuky
* rôzne podujatia pre zamestnancov aj pre rodiny s deťmi
* možnosť získať preukaz na VZV

ČO POŽADUJEME?

* pracovitosť a samostatnosť
* schopnosť pracovať v tíme
* flexibilita

ZAUJALI SME VÁS?

V tom prípade sa tešíme na Váš životopis.

"*"výsledok nezávislého prieskumu spokojnosti zamestnancov (4/2021)

Bonusy/prémia
Zľava na firemné produkty/služby
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Podnikové stravovanie
Občerstvenie na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nadnárodná obchodná spoločnosť patriaca medzi svetových lídrov v oblasti kancelárskych potrieb, rozvíjajúca aktivity na Slovensku, v Čechách, Maďarsku a v Rakúsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov