Skladník/čka, mzda od 960€ 1-zmenná prevádzka, voľné víkendy

Lyreco CE, SE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁSTUP: dohodou
MIESTO VÝKONU PRÁCE: Pezinok Panholec (kyvadlová doprava z Pezinka do firmy zabezpečená)
MZDA: od 960 € (vrátane príplatku sa zmenu 80€) nástupný plat

VAŠA PRACOVNÁ NÁPLŇ BUDE ZAHŔŇAŤ:

* vychystávanie zákazníckych objednávok v rôznych režimoch (dopravníkový pás, etikety…)
* balenie, manipulácia a expedícia tovaru
* vyskladanie, kontrola, zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
* 1 zmenná prevádzka od pondelka do piatka (11-19.30h), víkendy voľné

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY

* stabilná práca na pracovnú zmluvu (trvalý pracovný pomer)
* čisté a moderné pracovisko
* výhodné platové podmienky (odmeny za výkonnosť, dochádzku a disciplínu, resp. ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti)
* finančná odmena 700 EUR pri odporučení zamestnanca
* Nespresso káva a pitný režim na pracovisku; v lete nanuky
* možnosť získať preukaz na VZV

ČO POŽADUJEME?

* pracovitosť a samostatnosť
* schopnosť pracovať v tíme
* flexibilita

ZAUJALI SME VÁS?

V tom prípade sa tešíme na Váš životopis.

Bonusy/prémia
Zľava na firemné produkty/služby
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Podnikové stravovanie
Občerstvenie na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nadnárodná obchodná spoločnosť patriaca medzi svetových lídrov v oblasti kancelárskych potrieb, rozvíjajúca aktivity na Slovensku, v Čechách, Maďarsku a v Rakúsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Panholec 20
Pezinok