Pridať inzerát

Finančný účtovník/účtovníčka

LVD S3, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tornaľa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacPlat relevantný praxi a skúsenostiam, uvedená min. suma v zmysle platného zákona, str. lístok len 0,75 EUR na deň, príplatok za cestovanie alebo ubytovanie zdarma, 50% za nadčasy cez týždeň, 100% cez víkend, príplatok na 3.pilier, bonusy za dochádzku a iné.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vedenie podvojného účtovníctva
* práca s ERP systémom v module účto, majetok, banka
* cash flow + pokladňa
* spracovávanie došlých faktúr ( nahrávanie, párovanie, účtovanie)
* účtovná uzávierka (mesačná, kvartálna, ročná)
* štatistiky a reporty
* spolupráca s audítormi
* pravidelný reporting FM a úzka spolupráca s finančným oddelením na Slovensku aj v Belgicku
* starostlivosť o majetok
* denná administratíva

Práca v stabilnej medzinárodnej rodinnej firme, ktorá patrí k lídrom vo svojej oblasti na svetovom trhu. Najmodernejšie technológie, každodenné používanie anglického jazyka. Relevantné odmeňovanie na základe praxe a skúseností. Ubytovanie v prípade potreby na náklady zamestnávateľa.

Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov na základe stanoveného profilu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

samostatnosť
logické myslenie
flexibilita
dôslednosť
zodpovednosť
ochota spolupracovať v tíme
dobré komunikačné zručnosti

LVD ponúka po celom svete široké portfólio strojov zameraných na opracovanie plechov. Naši zamestnanci a produkty poskytujú zákazníkom inteligentné riešenia s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu a rýchlejší rast. Viac info na www.lvdgroup.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov