Pridať inzerát

CNC operátor

LVD S3, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lvd S3, A.s., Poštová, Tornaľa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 810 EUR/mesiacReálne odmeňovanie nastavené individuálne v závislosti od praxe, skúseností a znalostí samostatnej práce na obrábacích centrách v ľahkej alebo v ťažkej obrobni vrátane portálových centier (Haas, Mazak, Soraluce, Doosan, Heller, Z&B, Aba, Axia/Correa, Uniport/Unisign s iné), a to pri kusovej resp. malosériovej výrobe. Ďaľšie bonusy za dochádzku, podpora za cestovanie resp. 100% hradené ubytovanie, stravné lístky len za 0,75 EUR, príplatky za nadčasy 50% počas týždňa a až 100% počas víkendov. Príplatky na 3.pilier a iné bonusy.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha obrábacích centier - sústruhy, frézy, portálové frézy vo výrobe a opracovaní dielcov pre hydraulické ohraňovacie lisy a laserové páliace stroje. Výkon rôznorodých prác na obrábacích strojoch samostatne na základe programu, a to v ľahkej alebo v ťažkej obrobni.

- stabilné zamestnanie v poprednej medz. rodinnej spoločnosti a možnosť ďalšieho kariérneho rastu
- zaškolenie na pracovnú pozíciu vo vlastnom tréningovom centre (vhodné aj pre absolventov)
- príplatok za nočné zmeny, nadčasy, víkendy a sviatky aj nad rámec zákona
- zabezpečené pracovné odevy a OOPP
- príspevok na dopravu prípadne ubytovanie zdarma
- DDS
- stravné lístky nad rámec zákona
- bonusy za dochádzku

Práca v stabilnej medz. rodinnej firme s možnosťou ďalšieho rastu a rozvoja. Pozícia vhodná primárne pre skúsených operátorov s praxou aspoň 2 roky. V prípade záujmu aj pre absolventov gymnázia alebo neodborných stredných škôl - vieme zaškoliť vo vlastnom tréningovom centre, avšak výber do tréningového centra je podmienený splnením určitých manuálnych a technických požiadaviek, testov a osobnostných predpokladov a samozrejme s inými platovými podmienkami. Vopred ďakujeme za všetky zaslané životopisy a žiadosti, vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba kandidátov spĺňajúcich vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, všeobecné vzdelanie

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

CNC operátor na frézach alebo sústruhoch so znalosťou SW ako napr. Fanuc, Heidenhein, Siemens atd.
2

- Samostatnosť, flexibilita,
- logické myslenie,
- manuálna a technická zručnosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- znalosť čítania technickej výkresovej dokumentácie výhodou
- znalosť kódov na obsluhu obr. centier

LVD ponúka po celom svete široké portfólio strojov zameraných na opracovanie plechov. Naši zamestnanci a produkty poskytujú zákazníkom inteligentné riešenia s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu a rýchlejší rast. Viac info na www.lvdgroup.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LVD S3 a.s.
Priemyselná 1
982 01 Tornaľa