Pridať inzerát

Lakovač

Lutz Precision, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Karloveská 63, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 060 EUR/mesiaczákladná mzda je určená v závislosti od skúseností kandidáta. K základnej mzde plus 20% variabilná zložka, 70 eur dochádzkový bonus a rizikové príplatky. Vo finále je možné dosiahnuť mesačnú mzdu v priemere cca 1450 - 1590 eur brutto pri plnom pracovnom úväzku.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme multifunkčného šikovného kolegu, ktorý by sa pridal do nášho výrob(bor)ného tímu.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa výrobou strojov pre automobilový priemysel. Pracovné prostredie je príjemné a priateľské, oblasť práce rôznorodá - kovoobrábanie, montáž, príprava materiálu, balenie, lakovanie, zváranie, aj sklad, spolu máme 64 zamestnancov.

Aktuálne potrebujeme posily pre oblasť lakovania, prípravy na lakovanie, prípravy na zváranie, prípadne zváranie samotné.

Zamestnanci na týchto pozíciách sa venujú výrobe obrobkov a to najmä stojanov našich strojov, pohyblivých ramien a držiakov. Všetko sa vyrába na jednotlivých pracoviskách (lakovací box, zvarovňa, príprava na lakovanie a zváranie), nie na výrobných linkách. Na danom pracovisku v jednej pracovnej zmene od 06:00 - 14:30.

Nového kolegu zapracujeme, forme úväzku aj pracovnému času sme otvorení. Možnosť práce aj na skrátený úväzok, aj v poobednej zmene (od 14:00).

Požadujeme zodpovednosť, včasné príchody, spoľahlivosť, vôľu potiahnuť tím keď treba, záujem a radosť z práce vo výrobnom prostredí.

- variabilná zložka mzdy 20%
- dochádzkový bonus 70 eur
- rizikové príplatky
- platená práca nadčas
- príjemné pracovné prostredie
- bezplatné a bezproblémové parkovanie
- dobrá dopravná dostupnosť
- možnosť rastu v rámci organizácie

Prosíme uchádzačov o zaslanie stručných životopisov na uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá.
Ďakujeme pekne a tešíme sa na našu spoluprácu.
Tím Lutz Precision, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Prax na pozícii/v oblasti

lakovanie

Počet rokov praxe

3

- ochota učiť sa
- radosť z práce vo výrobnom prostredí
- precíznosť
- tímovosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť Lutz Precision, s.r.o. je celosvetovo úspešným dodávateľom výrobných zariadení, prevažne pre oblasť automobilového priemyslu. Venuje sa výrobe a vývoju frézovacích strojov pre zváracie roboty na automatizovaných výrobných linkách. Viac informácií získate prostredníctvom našej webstránky www.lutz-precision.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov