Pridať inzerát

Výrobná Asistentka

Lutz Precision, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Karloveská, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelenie plánovania výroby hľadáme administratívnu podporu na polovičný úväzok.

Náplň práce:
- výrobná administratíva (administratívna podpora pri tvorbe plánovacích a výrobných zákaziek, administratívna podpora riadiaceho a koordinačného tímu výroby, správa plánovacích a výrobných zákaziek v ERP systéme SAP business one)
- systém manažérstva kvality (administratívna podpora systému manažérstva kvality ISO, kontrola dodržiavania nastavených procesov a potrebnej výrobnej dokumentácie, úzka spolupráca s Manažérom kvality)

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme na skrátený úväzok 4 hodiny (práca v doobedných hodinách).

- príspevok zamestnávateľa na stravovanie aj pri skrátenom úväzku
- dobrá dopravná dostupnosť a bezplatné a bezproblémové parkovanie
- zaučenie do ERP/PPS systému
- možnosť kariérneho rastu
- poskytnutie plateného voľna v deň očkovania
- plne hradené vzdelávanie
- flexibilný pracovný čas

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá.
Želáme veľa šťastia pri hľadaní novej práce!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Administrácia SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- nutná prax s ERP/PPS systémom min. 3 roky
- AJ alebo NJ výhodou!
- skúsenosti s výrobným prostredím
- precíznosť, zodpovednosť a zmysel pre detail

Spoločnosť Lutz Precision, s.r.o. je celosvetovo úspešným dodávateľom výrobných zariadení, prevažne pre oblasť automobilového priemyslu. Venuje sa výrobe a vývoju frézovacích strojov pre zváracie roboty na automatizovaných výrobných linkách. Viac informácií získate prostredníctvom našej webstránky www.lutz-precision.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov