Pridať inzerát

Pomocný pracovník na elektromontáži

Lutz Precision, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Karloveská, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiaczákladná mzda 900 EUR + 20% variabilná zložka mzdy + dochádzkový bonus
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho montážneho tímu v strojárskej výrobe hľadáme zodpovednú a spoľahlivú posilu!
Práca je na pracovisku elektro-montáže (nie výrobná linka).
Pracovná doba od 06:00 - 14:30.

Hlavné body náplne práce:
- príprava materiálu pre výrobný proces na pracovisku: elektro-montáž,
- jednoduché mechanické, technické/elektrické alebo baliace práce a úlohy,
- kontrola kvality vykonaných prác,
- šetrná a profesionálna obsluha a zaobchádzanie s poskytnutými pracovnými nástrojmi,
- kontrola, údržba a čistenie pracovných priestorov Zamestnávateľa podľa príslušných predložených pokynov pri nástupe na pracovnú zmenu a po jej skončení,
- kontrola stavu pridelených nástrojov a ich bezchybného fungovania v zmysle príslušných pokynov pri každom nástupe na pracovnú zmenu a po jej skončení,
- riadne prevzatie a odovzdanie pracovného miesta pri nástupe na pracovnú zmenu a po jej skončení,
- kontrola a čistenie pracovného miesta pri nástupe na pracovnú zmenu a po jej skončení,
- ostatné práce a úkony podľa pokynov nadriadených zamestnancov Zamestnávateľa, resp. podľa pokynov Zamestnávateľa.

- dochádzkový bonus
- úhrada stravného nad rámec zákona
- príjemné pracovné prostredie
- stabilné pracovné miesto
- dobrá dopravná dostupnosť, možnosť bezproblémového a bezplatného parkovania
- zmluva na dobu neurčitú

Prosíme uchádzačov aby zasielali životopisy na uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá.
Ďakujeme všetkým za záujem a prajeme veľa šťastia v hľadaní novej práce.
Tím Lutz Precision, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické zameranie
spoľahlivosť
zodpovednosť
precíznosť

Spoločnosť Lutz Precision, s.r.o. je celosvetovo úspešným dodávateľom výrobných zariadení, prevažne pre oblasť automobilového priemyslu. Venuje sa výrobe a vývoju frézovacích strojov pre zváracie roboty na automatizovaných výrobných linkách. Viac informácií získate prostredníctvom našej webstránky www.lutz-precision.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karloveská 63
841 04 Bratislava