Pridať inzerát

IT Administrátor

Lutz Precision, k. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Karloveská, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac+ kvartálny bonus v závislosti od splnenia kvartálnych cieľov
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej výrobnej spoločnosti hľadáme IT administrátora, ktorý by zodpovedal za správu informačných technológii spoločnosti.

Medzi hlavné body náplne práce patrí:
• správa internej počítačovej siete a servera (cca 30 užívateľských staníc)
• analýza potrieb a požiadaviek pre zabezpečenie HW a SW,
• inštalácia, aktualizácia, konfigurácia a príprava výpočtovej techniky,
• zriaďovanie a správa prístupových oprávnení,
• zálohovanie dát a antivírová ochrana,
• zabezpečenie nákupu IT techniky, softvéru a služieb,
• kontakt so spoločnosťami poskytujúcimi telekomunikačné a elektronické služby,
• kontakt so spoločnosťami poskytujúcimi špeciálny softvér (napr. SAP, dochádzkový systém, a pod.),
• evidencia firemných pevných liniek, mobilných telefónov, hardvéru, iného IT majetku
• starostlivosť o chod zariadení (tlačiarne, kopírky, scannery)

Zároveň od kandidáta požadujeme systematický prístup k štruktúre IT oddelenia - nastavenie a udržiavanie IT interných smerníc a procesov.

Hľadáme kandidáta, ktorý má proaktívny prístup, sleduje najnovšie trendy, prihliada na potreby spoločnosti, prináša nové nápady v oblasti IT techniky a ochotne pomáha celému tímu.

Typ pracovného pomeru je na dohode: TPP - full time, part-time, alebo 2x týždenne v office/zvyšok home-office online support, živnosť, IT outsourcovanie.

Finálna mzda závisí od typu pracovného pomeru.
Mzdové podmienky sú uvádzané s prihliadnutím na full-time.

príjemné pracovné prostredie
úhrada stravného nad rámec zákona
možnosť sebarealizácie - motivujúce prostredie
flexibilný pracovný čas

Prosíme uchádzačov o zasielanie životopisu s krátkym sprievodným listom na uvedenú adresu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme, kontaktovať budeme iba vyhovujúcich kandidátov.
Želáme veľa šťastia v hľadaní novej práce.
Tím Lutz Precision

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

IT
3

- znalosť správy serverov a sietí
- IT vzdelanie / zameranie
- systematické/štrukturované rozmýšľanie
- zodpovednosť a samostatnosť
- proaktívy prístup
- AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť Lutz Precision, k.s. je celosvetovo úspešným dodávateľom výrobných zariadení, prevažne pre oblasť automobilového priemyslu. Venuje sa výrobe a vývoju frézovacích strojov pre zváracie roboty na automatizovaných výrobných linkách. Viac informácií získate prostredníctvom našej webstránky www.lutz-precision.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karloveská 63
841 04 Bratislava