Práca pre páry do Nemecka ( operátor výroby)- nástupy každý týždeň

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 600 EUR/mesiac9€/ hod v ČISTOM + 50€ príspevok na dopravu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jednoduché montážne práce v sede
- Kompletizácia dobrých elektronických komponentov a káblových zväzkov
- Montovanie káblových zväzkov (LED svetlá, konektory atď)
- Fyzicky nenáročná práca pri pracovných stoloch
- Nahadzovanie údajov do PC

- Miesto výkonu práce : Neckarsulm ( 60 km od Štuttgartu)
- Možnosť NADČASOU aj cez víkend
- Práca na 2 -3 zmeny ( záleží od zaradenie ) za nočné zmeny príplatky
- Práca na TPP
- Možnosť pracovať počas sezóny na 3 mesiace od júna do septembra.
- Ubytovanie ZDARMA - byty, domčeky alebo penzióny po 2 na izbe.
- 50€ príspevok v čistom na dopravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

- znalosť NJ - výhodou
- auto - veľkou výhodou
- spoľahlivosť a zodpovednosť

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov