Pridať inzerát

Operátor výroby / nástup 12.5.2022, bez pohovoru

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacfixná mesačná mzda 800€ + variabilná zložka 300€ + zákonné príplatky + 4,5€/deň príspevok na stravu
  • Termín nástupu: 11.5.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha výrobných strojov - výroba rôznych komponentov do automobilov (výlisky, koberce, plastové komponenty)
- Baliace práce,
- Zásobovanie linky
- Vhodnejšia práca pre mužov

- práca na 3 zmeny, 8 hodín denne (pondelok - piatok )
- práca IBA na TPP
- možnosť čerpania záloh po prvom týždni
- zabezpečené UBYTOVANIE
- zaškolenie, bez vstupných pohovorov
- celodenná starostlivosť koordinátora
- moderné a čisté pracovné prostredie

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM. KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

- Hlavná výroba je určená pre blízku skupinu VW Group – najmä dielce pre modely Cayenne a Touareg, vrátane kobercov do priestoru pre cestujúcich a zvukovej bariéry, bariéry do palubnej dosky (akustický prvok umiestňovaný medzi motor a priestor pre cestujúcich, ktorý je veľmi dôležitý pre komfort cestujúcich) a obloženia oblúkov blatníkov (umiestňujú sa po obvode kolies a znižujú hluk vytváraný pneumatikami pri jazde).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať, i v noci
- dobrý zdravotný stav
- spoľahlivosť

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov