Pridať inzerát

Montér fotovoltaických panelov, Nemecko, Ismaning (Mníchov)

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ismaning, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiac+ možnosť bonusov
  • Termín nástupu: dohodou (február/ marec)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tímová práca na inštalácii fotovoltaických panelov pre súkromných klientov
- posúdenie stavu strechy, drobné opravy
- inštalácia spodnej stavby pre FV moduly
- montáž konštrukcií a montáž solárnych panelov
- pokládka káblov
- profesionálna podpora pre zákazníkov

- stabilné zamestnanie na dobu neurčitú
- NEMECKÁ pracovná zmluva
- ubytovanie ZABEZPEČENÉ
- výborné platové podmienky
- pracovná doba Po - Pa (8:00 - 18:00 hod), jedna montáž denne, mesačne 160 - 170 hodín
- doprava na pracovisko firemnými autami
- ubytovanie v apartmánoch (1-2 osoby na izbe)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- pracuje sa v 3 členných tímoch - min. 1 z tímu musí komunikovať nemecky
- fyzická zdatnosť
- precíznosť
- PODMIENKA - absolvovanie 2-3 dennej skúšky u zamestnávateľa (ubytovanie hradené)

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov