Pridať inzerát

Project Design Lead

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 600 EUR/mesiac- min. 1600 EUR - horná hranica mzdy v závislosti od skúseností a rokov praxe kandidáta + kvartálne odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie dizajnu a vývoja produktu od konceptu až po uvedenie na trh
- priama tvorba nových konceptov prostredníctvom 3D modelov a zostáv v CAD/CAM softvéri (Solidworks a AutoCad)
- testovanie prototypov
- pravidelný reporting o testovacom postupe
- prezentácie/analýzy (vrátane štatistickej analýzy, napr. návrh experimentov atď.) údajov a formulovanie záverov a odporúčaní ako základ pre ďalšiu diskusiu a výskum
- komunikovanie technických údajov vrátane záverov a odporúčaní širšiemu tímu
- vypracovanie návrhov a odporúčaní na napredovanie projektov na základe analýzy týchto údajov
- vedenie dizajnu pre výrobu a montáž

- štvrťročný bonus po skúšobnom období - max. 10% z mesačného platu zamestnanca (na - základe výsledkov výrobného závodu)
- príspevok na stravovanie
- doplnkový dôchodkový plán po skúšobnom období s príspevkom zamestnávateľa
- bezplatná autobusová doprava v rámci mesta Michalovce
- sociálny fond
- flexibilný pracovný čas
- kurzy a školenia pod vedením kvalifikovaných lektorov
- iné zaujímavé výhody a benefity

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a anglickom jazyku na e-mailovú adresu: dana.kumicakova@lutogroup.com (do predmetu uveďte názov pozície)Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:Zaslaním svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti LUTO automotive, s.r.o. so sídlom: Hlavná 6, 040 01 Košice na spracovávanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania s následným sprístupnením tretím osobám, a na ich priebežnú aktualizáciu v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich stanovené kritériá!
Spoločn

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- preukázateľné skúsenosti s dizajnom, vývojom a testovaním produktov
- schopnosť pracovať vo viacerých tímoch a projektoch v tandeme
- preukázateľná prax v odbore priemyselného inžinierstva so znalosťou strojárskeho / konštrukčného inžinierstva
- samostatnosť
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov