Práca v bratislavskej automobilke ! Nástupný bonus 700 €, plat od 1 100€, zabezpečené ubytovanie alebo doprava do práce !

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca v automobilovom segmente
-práca vhodnejšia pre mužov na výrobnej linke v 3-zmennej prevádzke
-kompletizácia automobilov na výrobnej pozícií
-montovanie káblových zväzkov, podvozkových skupín, interiérovej časti motorových vozidie

-NÁSTUPNÝ BONUS 700€, ktorý bude vyplatený nasledovne:
-po 1. odpracovanom mesiaci 200€, po 3 odpracovaných mesiacoch 300€, po 5 odpracovaných mesiacoch 200€.
-13. a 14. plat
-vianočná odmena 50% priemerného mesačného zárobku
-stravovanie s bezhotovostným denným kreditom 7€
-ubytovanie ZABEZPEČENÉ
-doprava z rôznych smerov ZABEZPEČENÁ
-možnosť čerpať ZÁLOHY
-kompletne platené 2-týždňové zaškolenie
-pracovné oblečenie a obuv zabezpečené
-rast platu po 1. roku
-celodenná starostlivosť koordinátora

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM. KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov - Najväčší výrobca automobilov na Slovensku, ktorý patrí medzi najväčších investorov a exportérov v krajine.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
-chuť pracovať
-fyzická zdatnosť

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štefánikova trieda 71
949 01 Nitra