Montážny pracovník (páry vítané) mzda až do výšky 1350€ + 700€ nástupný bonus, zálohy, ubytovanie alebo doprava + 13. a 14. plat

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 975 - 1 350 EUR/mesiaczákladný plat 975 EUR + bonusy za šikovnosť + príplaty za prácu v noci, príplatky za poobednú zmenu. Nástupný BONUS - 200€ po 1 mesiaci , 300€ po 3 mesiacoch , 200€ po 5 mesiacoch = 700€
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- šróbovanie, skrutkovanie
- práca na montážnej linke
- práca v 3 zmennej prevádzke

- základný plat 975 € + bonusy za šikovnosť + príplaty za prácu v noci
- nástupný bonus vo výške 200 €
-možnosť čerpania záloh po 5. odpracovaných dňoch v hodnote 50€
- ubytovanie ZABEZPEČENÉ neďaleko práce
- doprava ZABEZPEČENÁ z okolitých smerov
- pracovné oblečenie a obuv ZABEZPEČENÉ
- zaškolenie
- celodenná starostlivosť koordinátora
- možnosť nadčasou
- 13. a 14. plat

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM, KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavná 6
040 01 Košice