Obsluha strojov- výroba dosiel plošných spojov v Nitre na 12-tky- nástup Ihneď-- ubytovanie, zálohy - mzda až do výšky 1 300€ + 100€Bonus

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 968 EUR/mesiaczákladná mzda 803€ + výkonnostný bonus 55€+ dochádzkový bonus 110€ + príplaty za prácu v noci, cez víkend + 3.83€ stravné lístky + 100€ nástupný BONUS po 3 mesiach garantované navýšenie mzdy - základná mzda 886€ + výkonnostný bonus 55€+ dochádzkový bonus 110€ + príplaty za prácu v noci, cez víkend + 3.83€ stravné lístky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výroba plošných spojov
-obsluha strojov, zásobovanie strojov

-práca v nepretržitom režime ( ranná 6:00-18:00, nočná 18:00-6:00, 2 dni voľna)
-príplatky za prácu v noci , nástupný BONUS 100€
-práca na trvalý pracovný pomer pre stabilnú firmu
-možnosť čerpania záloh po 5. odpracovaných dňoch - výlučne na účet
-zabezpečené ubytovanie 1€ na deň
-príspevok na dopravu
-celodenná starostlivosť koordinátora

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM. KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť je na slovenskom trhu od júla 2010. Spoločnosť sa v súčasnosti zameriava najmä na produkciu LCD a OLED televízorov a dosiek plošných spojov SMT technológiou. Nitriansky závod predstavuje výrobnú centrálu televízorov pre celú Európu, pričom produkcia smeruje aj na trhy krajín Blízkeho východu a Spoločenstva nezávislých štátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

-ochota pracovať v nepretržitom režime
-dobrý zdravotný stav
-chuť pracovať - všetko ostatné Vás naučíme

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štefánikova trieda 71
949 01 Nitra