Super ponuke pre mechanikov- údržbárov liniek a strojov do Trenčína

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,01 - 6,41 EUR/hod.Základná mzda 5,01€/hod. podľa skúseností kandidáta * Variabilaná zložka mzdy do maximálnej výšky 1,40€/hod. od začiatku nástupu = celková možná hodinová mzda 6,41€/hod.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oprava strojov a zariadení
- Zabezpečuje plynulý chod zariadení
- Vykonáva nastavovanie výrobných zariadení
-Vykonáva plánovanú údržbu zariadení
- Navrhuje riešenia na odstránenie porúch zariadení

- Práca v Trenčíne
- práca v nepretržitej prevádzke (12 hodinové zmeny, práca aj počas víkendov) - rôzne príplatky za prácu v noci, cez víkedy ...
-Práca v stabilnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby (priamo, nie cez agentúru)

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM, KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma sa zameriava na elektromobility. Je to výroba špeciálnych káblových zväzkov pre elektromobily a autá s hybridným pohonom pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Volkswagen. výroba je vybavená modernými vstrekovacími lismi, robotizovanými strojmi a pod. Najstaršou časťou výrobného závodu je výroba káblových zväzkov pre zákazníka Porsche.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

údžba strojov a zariadení
1

-Schopnosť a ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (12 hodinové zmeny, práca aj počas víkendov)
- Skúsenosti s údržbou strojov a zariadení
- Zodpovednosť, pracovitosť, tímová práca

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štefánikova trieda 71
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Ivánková
Tel.: +421902918362
E-mail: poslať životopis