Voľné pracovné pozície vo Volkswagene na montážnej linke- nástup ihneď- mzda až do výšky 1 300€ + 200€ nástupný bonus- zálohy, ubytovanie, doprava

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 981 EUR/mesiaczákladná mzda 981,- €, plus príplatky za zmennosť, osobné a skupinové ohodnotenie do výšky 30% + 200 € nástupný BONUS
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca v automobilovom priemysle na výrobnej linke v stabilnej firme Volkswagen
-práca vhodná pre mužov (fyzicky náročnejšia práca) na výrobnej linke vo viaczmennej prevádzke -3 zmeny
-kompletizácia motorových vozidiel na výrobnej pozícií
-montovanie káblových zväzkov, podvozkové skupiny, interiérové časti automobilov

-Výhodné stravovanie bezhotovostne s denným kreditom 7,- €
-individuálne a skupinové odmeny až 30%
-ubytovanie ZABEZPEČENÉ
-doprava ZABEZPEČENÁ
-plynulý rast platu a kariérny postup
-pracovné oblečenie a obuv zabezpečené
-zaškolenie
-celodenná starostlivosť koordinátora

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM, KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

V srdci Európy sa spája kvalita s vášňou pre automobily. Výsledkom toho sú vozidlá, ktoré zvyšujú tep srdca milovníkov áut na celom svete. Spoločnosť Volkswagen Slovakia vznikla v roku 1991 a dnes patrí medzi najvýznamnejšie spoločnosti na Slovensku. Uplatnenie poskytuje tisíckam zamestnancov v závodoch v Bratislave, Martine, Stupave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štefánikova trieda 71
949 01 Nitra