Pracuj v skladoch v Nemecku už zajtra ! Slušné ubytovanie zdarma

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 550 EUR/mesiacod 1 550 v ČISTOM / mesačne - 9 až 11€ / hod v ČISTOM + 50€ v čistom príspevok na dopravu + ubytovanie ZDARMA
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ponúkame prácu v rôznych skladoch v Nemecku ( Berlín, Lapheim, Emden, Coswig ( Anhalt), Erfurt ... ) - záleží od znalosti jazyka, auta atď.

- Pickovanie v sklade
- Pickovanie Pick by Voice - nutná znalosť čísloviek do 100 po nemecky
- Pomocné práce v sklade a mnoho iných

- Stabilná práca na TPP
- ubytovanie zabezpečené ZADARMO v bytoch, penziónoch alebo v domčekoch
- 1-2 zmeny
- od 9€/ hod do 11€/hod v ČISTOM - záleží od konkrétneho projektu
- práca na Slovenskú, Českú ale aj na Nemeckú pracovnú zmluvu

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM, KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvoPersonálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitingu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, vodič VZV

- AUTO
- NJ ALEBO AJ alebo iný jazyk

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov