Pridať inzerát

Pani na upratovanie domácností a firiem

Lusk servis s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme slečnu/pani na upratovanie. V menších tímoch vykonávame čistiace práce u súkromných aj firemných zákazníkov. Uvítame priateľskú, komunikatívnu, nekonfliktnú osobu. Vyžadujeme zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť.

Náplňou práce je väčšinou umývanie okien, preto by sme uvítali niekoho, kto sa nebojí výšok (okná v panelákoch) a má zmysle pre detail. Vykonávame jednorázové, niekedy postavebné upratovanie podľa požiadaviek zákazníka. Výhodou sú skúsenosti, ale stačí aj keď "vidíte neporiadok" a teda prácu vykonávate dôsledne tak, aby sa už po Vás nič nemuselo dorábať. Tiež vykonávame strojové čistiace práce najmä tepovanie kobercov, sedačiek a podobne. Skúsenosti so strojovým čistením nie sú potrebné, dôležitá je ochota učiť sa.
Jedná sa o flexibilnú prácu. Začína sa ráno cca 8-9,00 na cca 6-8 hodín denne (niekedy podľa potreby viac). Ráno sa stretneme a potom Vás kolega odvezie, kam bude treba.

Ponúkame prácu v príjemnom priateľskom kolektíve. Práca je rôznorodá, každý deň niečo iné. Možnosť pracovať na skrátený pracovný úväzok a dopredu si určiť dni, v ktoré sa Vám dá pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, zmysel pre detail, dôslednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, slušné vystupovanie

Sme stabilná firma pôsobiaca v oblasti čistiacich služieb už 12 rokov. Zárukou našej profesionality sú dlhodobo spokojní zákazníci z privátneho aj biznis prostredia.

​Ponúkame širokú paletu špeciálnych čistiacich služieb, pričom našou hlavnou doménou je používanie profesionálnej strojovej čistiacej techniky. Zameriavame sa najmä na profesionálne tepovanie kobercov a čalúneného nábytku, umývanie okien, strojové čistenie všetkých druhov podláh. Poskytujeme pravidelné upratovanie firemných priestorov, ako aj jednorázové upratovanie firiem, domácností, aj po prerábke.

Adresa spoločnosti

Lermontovova 911/3
811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Danková
Tel.: +421918256393
E-mail: poslať životopis