Pridať inzerát

Key Account Manager (reklama & média)

LURITY SK, s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/mesiacpodľa skúseností a formy spolupráce, súčasťou mzdy sú provízie z predaja
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rozsiahle obchodné skúsenosti z oblasti predaja reklamy? Baví ťa obchod, práca s novými technológiami a nepoužívaš vety TAKTO SA TO NIKDY NEROBILO, TOTO NIKDY NEBUDE FUNGOVAŤ? Výborne, v tom prípade hľadáme teba!

Sme LURITY, reklamná platforma, ktorá búra zaužívané postupy v oblasti OOH médií. Okrem Slovenska pôsobíme v ďalších 3 krajinách EU a rýchlo expandujeme. Hľadáme šikovného obchodníka z reklamnej brandže, ktorý má drive, kontakty všade a pomôže nám naplniť naše ambiciózne plány na reklamnom trhu.

Náplňou práce bude:
- Predaj OOH reklamného priestoru v SR a ČR
- Udržiavanie dobrých vzťahov s existujúcimi klientmi
- Akvizícia nových klientov a plnenie obchodných plánov
- Riadenie obchodného cyklu od ponuky po faktúru

V našej spoločnosti si zakladáme na minimalizovaní administratívy. Väčšinu administratívnych úloh zvládne za teba náš inteligentný Lurity portál, takže namiesto papierovačiek s objednávkami sa budeš môcť venovať klientom.

✌ priateľský kolektív s ľudským a ústretovým prístupom
✌ neformálne pracovné prostredie
✌ pekný moderný office v BINARIUM s bezproblémovým parkovaním
✌ možnosť pracovného rastu pri našej expanzii do zahraničia
✌ flexibilita pracovného času
✌ pravidelné tímové školenia a vzdelávanie

Ak chceš byť súčasťou tímu, ktorý mení svet OOH reklamy tešíme sa na teba :)

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Min. 3 roky obchodníckej praxe v reklama & média
Dobré referencie z predchádzajúcich pozicií
Výborný písomný aj ústny prejav

Sme technologická firma, ktorá búra zaužívané postupy v oblasti OOH médií. Okrem Slovenska pôsobíme v ďalších 3 krajinách EU a rýchlo expandujeme. Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami, tento job je ideálny pre teba!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LURITY
BINARIUM, Stare grunty 18
84104 Bratislava