Pridať inzerát

IT support

Lunys, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad-Matejovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiac+ po skúšobnej dobe variabilná zložka podľa individuálneho ohodnotenia a výkonu
  • Termín nástupu: ASAP resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu, ktorý(á) má záujem uplatniť sa v oblasti IT. Nemusíš byť EXPERT, ale prax je vítaná. Naučíme ťa všetko potrebné.
Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu, kde môžeš naplno uplatniť svoju kreativitu. Ak si človek, ktorý sa chce učiť, je iniciatívny a svoju prácu vykonáva s nadšením, neváhaj a kontaktuj nás :)
Náplňou tvojej práce bude:
- zabezpečovať 24/7 funkčnosť firemných informačných systémov a zariadení, funkčnosť serverov, NAS a storage systému HP, e-mailového servera
- zabezpečovať potrebné nastavenia a kontrolu virtuálnych serverov a databázových systémov (Veeam Backup&Replication, WMware), v prípade potreby obnova systémov zo záloh
- ovládať konfiguráciu sieťových prvkov a firewallov (Zywall USG)
- zabezpečovať a spravovať vzdialený prístup do firemnej siete cez SSL VPN (Zywall Extender)
- zabezpečovanie dostupnosti a kontrola funkčnosti ERP systému IS KARAT a skladového systému EMANS, základy SQL výhodou
- vykonávanie hardvérovej a softvérovej údržby, profylaxie, update firmware
- zabezpečovať potrebný hotline a support pre užívateľov v rámci hardvéru a základného softvéru (Windows, Office, základné aplikácie)
- zabezpečovať nákup HW a základného SW, inštaláciu nových zariadení, servis a reklamácie

- príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25
rokov
- firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
- možnosť spoluvytvárať úspech a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne
rozvíjať
- priestor na sebarealizáciu
- možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových
prevádzkach
- prepracovaný systém odmeňovania
- sociálny balíček plný zaujímavých benefitov

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte o ňu vážny záujem, pošlite životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Posúdené budú všetky životopisy, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Ponuka je zadávaná pre LUNYS s. r. o. Poprad

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

logické myslenie a schopnosť riešiť problémy
programovanie v SQL výhodou
komunikatívnosť, schopnosť jasne sa vyjadrovať, klásť otázky
schopnosť pracovať samostatne, aj v rámci tímu
snaha učiť sa nové veci
schopnosť samostatne a proaktívne analyzovať a riešiť úlohy a vylepšovať pracovné postupy
schopnosť pracovať pod tlakom a zvládať stresové situácie

Sme popredná slovenská obchodná spoločnosť, ktorá vznikla v Poprade. Zaoberáme sa dovozom a distribúciou čerstvého ovocia a zeleniny, predajom potravinového i nepotravinového sortimentu a prevádzkujeme internetový obchod. Pobočky máme v dvoch mestách na Slovensku – v Poprade a v Bratislave. Prinášame na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUNYS, s.r.o.
Hlavná 4512/96
05901 POPRAD