Pridať inzerát

Údržbár

Lunys, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy po skúšobnej dobe 150 €
  • Termín nástupu: ASAP resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a dôsledného človeka, ktorý k svojej práci pristupuje svedomito a s chuťou pracovať. Ponúkame pre Vás stabilné a dlhodobé zamestnanie v našej spoločnosti, kde nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov.
Vašou náplňou práce pre uvedenú pozíciu bude:
• zabezpečovanie prevádzky objektov a vykonávanie pravidelnej údržby na objektoch, strojoch a zariadeniach v zmysle harmonogramu preventívnej údržby;
• operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek;
• zámočnícke práce, vodoinštalatérske a kúrenárske práce, sanita, opravy, údržba;
• elektroinštalačné práce (silnoprúd a slaboprúd);
• spolupráca s dodávateľskými firmami;
• komunikácia a vybavovanie požiadaviek všetkých oddelení

- príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov
- firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
- práca na trvalý pracovný pomer
- podpora rozvoja zamestnancov
- spolupodieľanie sa na vývoji a úspechu firmy
- ocenenie výkonnosti
- možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach

Ak si myslíte, že ste pre danú pozíciu vhodným kandidátom, zašlite nám prosím životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú možnosť.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí najviac zodpovedajú našim požiadavkám a kritériám, budú pozvaní na osobný pohovor.
Vopred ďakujeme za zaslanie Vašich životopisov a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• §21 vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z.z.
• schopnosť kultivovanej komunikácie
• analytické myslenie, konštruktívny prístup
• ochota spolupracovať v tíme, učiť sa nové veci
• adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti
• hospodárnosť, trpezlivosť, serióznosť

Obchodná spoločnosť LUNYS, s. r. o. je popredná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou čerstvého a baleného ovocia a zeleniny na Slovensku, v dvoch prevádzkach Poprad, Bratislava. Spoločnosť LUNYS prináša na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponuje vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUNYS, s.r.o.
Hlavná 4512/96
059 51 Poprad