Pridať inzerát

Servisný technik

Lunys, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy v závislosti od skúsenosti a plnenia výrobných plánov
  • Termín nástupu: ASAP resp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a dôsledného človeka, ktorý k svojej práci pristupuje svedomito a s chuťou pracovať. Ponúkame pre Vás stabilné a dlhodobé zamestnanie v našej spoločnosti, kde nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov.
Vašou náplňou práce pre uvedenú pozíciu bude:
• obsluha a pravidelná údržba výrobnej linky na spracovanie zeleniny a ovocia;
• operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek;
• elektroinštalačné práce (silnoprúd a slaboprúd);
• prevádzková údržba výrobných priestorov;
• spolupráca s dodávateľskými firmami;

- príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov
- firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
- práca na trvalý pracovný pomer
- vianočné a dovolenkové odmeny
- podpora rozvoja zamestnancov
- spolupodieľanie sa na vývoji a úspechu firmy
- ocenenie výkonnosti
- možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach

Ak si myslíte, že ste pre danú pozíciu vhodným kandidátom, zašlite nám prosím životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú možnosť.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí najviac zodpovedajú našim požiadavkám a kritériám, budú pozvaní na osobný pohovor.
Vopred ďakujeme za zaslanie Vašich životopisov a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

• §21 vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z.z. !
• schopnosť kultivovanej komunikácie
• odolnosť voči stresu
• analytické myslenie, konštruktívny prístup
• ochota spolupracovať v tíme, učiť sa nové veci
• adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti
• hospodárnosť, trpezlivosť, serióznosť

Sme popredná slovenská obchodná spoločnosť, ktorá vznikla v Poprade. Zaoberáme sa dovozom a distribúciou čerstvého ovocia a zeleniny, predajom potravinového i nepotravinového sortimentu a prevádzkujeme internetový obchod. Pobočky máme v dvoch mestách na Slovensku – v Poprade a v Bratislave. Prinášame na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov