Pridať inzerát

Operátor linky - brigáda

Lunys, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.hrubá mzda 4,50€ /1h + výkonnostná odmena
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa chceš zamestnať v dynamickej a rýchlo sa rozvíjajúcej sa firme, neváhaj a oslov nás. Hľadáme do nášho tímu mladých študujúcich ľudí (stredoškolákov a vysokoškolákov) na dohodu o brigádnickej práci študenta. Alebo ak si človek, ktorý má zamestnanie a chce si ešte privyrobiť na dohodu.
Pracovnou náplňou pre teba bude:
- vychystávanie tovaru zo skladu podľa objednávok
- zodpovednosť za kvalitu vychystaného tovaru
- práca vhodná pre študentov a nezamestnaných
- práca prevažne na poobednej a nočnej zmene

- príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov
- možnosť po skončení štúdiá sa zamestnať na trvalý pracovný pomer
- mzda vždy vyplatená načas
- možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach

Ak si myslíte, že ste pre danú pozíciu vhodný kandidát, pošlite nám prosím životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na nižšie uvedenú možnosť.
Uchádzači, ktorí najviac zodpovedajú našim požiadavkám, budú pozvaní na osobný pohovor. Všetkým uchádzačom ďakujeme za zaslanie ponuky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, presnosť, dôslednosť
- bezúhonnosť
- fyzická zdatnosť a chuť pracovať

Sme popredná slovenská obchodná spoločnosť, ktorá vznikla v Poprade. Zaoberáme sa dovozom a distribúciou čerstvého ovocia a zeleniny, predajom potravinového i nepotravinového sortimentu a prevádzkujeme internetový obchod. Pobočky máme v dvoch mestách na Slovensku – v Poprade a v Bratislave. Prinášame na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUNYS, s.r.o.
Hlavná 4512/96
05901 POPRAD