Pridať inzerát

Kuchár / Kuchárka

LUNEDI s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Levická 16, Nitra-Chrenová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiacFinálny nástupný plat bude zhodnotený podľa skúseností uchádzača po osobnom pohovore + isté prehodnotenie platu po prvom mesiaci
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce bude príprava pokrmov najmä z talianskej kuchyne podľa dodaných receptúr. Viac info na os. stretnutí.

Výplata vždy na čas (aj v súčasnej situácií).
Priateľský kolektív.
Strava a pitný režim zabezpečený.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme v prvom rade zodpovedného, pracovitého a cieľavedomého človeka, ktorý sa chce zlepšovať a učiť novým veciam.

Ideálny kandidát by mal mať ukončenú strednú odbornú školu s výučným listom (kuchár / kuchárka)

LUNEDI s.r.o. je novou mladou spoločnosťou, ktorá prevádzkuje taliansku gastro prevádzku Le Bonta Focacceria & More na Levickej 16 v Nitre. Mladá spoločnosť hľadá najmä cieľavedomých ľudí, ktorí majú chuť pracovať a kariérne rásť.