Pridať inzerát

Vodič-expedient

LUNA - PLOTY, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bučany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakládka , rozvoz a vykládka tovaru v rámci SR,AT, . Rozvoz vozidlami : MAN TGA +hydraulická ruka. Jedná sa o pozíciu vodič-expedient. Práca od pondelka do piatku , každý večer doma , možnosť pracovať aj iba 3-4dni v týždni.
Vieme pomôcť so zabezpečením ubytovania.
Oprávnenie na obsluhu hydraulickej ruky nie je podmienkou ,pomôžeme vybaviť a vyškoliť.
Potrebné vodičské oprávnenie C, kvalifikačná karta vodiča, zdravotná spôsobilosť, psychotesty a všetky ostatné doklady pre vedenie nákladného vozidla . Požadujeme príjemné vystupovanie, ochotu pracovať vo flexibilnom pracovnom čase, lojálnosť,zodpovednosť.

Zamestnanca na obsluhu hydr. ruky zaškolíme. Dôležité je aby bol uchádzač výborný vodič, aby mal prax vo vedení nákladného automobilu.
Ponúkame :
-stálu prácu
-práca v mladom kolektíve
-možnosť absolvovať rôzne školenia a semináre

Informácie o výberovom konaní

-možnosť kariérneho a platového rastu
-pomoc pri zabezpečení ubytovania v prípade potreby
-možnosť absolvovania rôznych školení a seminárov
-možnosť pracovať nadčas
-odmeny na základe osobného ohodnotenia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

C

-zodpovednosť
-ambicióznosť
-príjemné vystupovanie
-lojalita
-flexibilitu

Rýchlorastúca Slovenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa zaoberá výrobou a montážou betónových výrobkov, najmä okrasných betónových oplotení , prvkami záhradnej architektúry a iných okrasných produktov z betónu. Spoločnosť pôsobí najmä na Slovenskom, Rakúskom a Českom trhu. Viac info nájdete na : www.LUNAPLOTY.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUNA-PLOTY,s.r.o.
Malženice 271, 271
91929 Malženice