Pridať inzerát

Práca pre skladníka !

LUMITECH spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselný areál 2965, Kolárovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 956 EUR/mesiac646 € základná mzda, 60 € prítomnostný bonus, výkonnostný bonus až do výšky 250 €
  • Termín nástupu: 01.09.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strojárska firma s dlhodobým pôsobením v okrese Komárno obsadzuje voľné pracovné miesto pre SKLADNÍKA !
Oslovila ťa naša ponuka? Poď sa pozrieť čo pre teba máme !

Tvojou náplňou práce bude :
- fyzické preberanie dodaného materiálu do skladu
- kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
- vykladanie a nakladanie kamiónov s vysokozdvižným vozíkom
- kategorizácia a označovanie materiálu pri prevzatí, ukladanie a skladovanie materiálu
- príprava a výdaj materiálu do výroby

A čo benefity?
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
- nástup priamo do kmeňového stavu, žiadna agentúra
- jednozmenná prevádzka od 07:00 do 15:30
- príspevok na dochádzanie vo výške 35 €
- stravné lístky v hodnote 4,50 € prvý pracovný deň v mesiaci

Svoje žiadosti s profesijným životopisom zasielajte mailom. Kontaktovať na osobný pohovor budeme telefonicky alebo písomne len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 z. z. o ochrane osobných údajov a zákona č.90/2005 Z.z. v znení neskorších predpisov o ochrane osobných údajov.
Podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona ste oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu (poskytovaniu).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax vítaná, nie však podmienkou. V prípade záujmu ťa radi zaučíme.
Očakávania :
- platný preukaz na VZV
- schopnosť samostatne pracovať
- zodpovedný prístup k práci a dochádzke

Lumitech spol s r.o. je dánska firma s dlhoročnou tradíciou vo výrobe svietidiel. Dynamická spoločnosť Lumitech spol. s r.o. s 20 ročnou dlhodobou tradíciou na Slovensku v oblasti výroby svietidiel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov