Pridať inzerát

Procesný inžinier - technik

LUMITECH spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kolárovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiacMzda od 1350 € - príď sa odprezentovať, vždy sa dá dohodnúť
  • Termín nástupu: 01.02.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strojárska firma s dlhodobým pôsobením v okrese Komárno obsadzuje voľné pracovné miesto pre procesného inžiniera - technika !
Oslovila ťa naša ponuka? Rád prekonávaš výzvy a učíš sa nové veci?
Poď sa pozrieť čo ponúkame !
Tvojou náplňou práce bude :

- príprava a zavedenie produktov do výroby
- spolupodieľanie sa na vývoji nových produktov
- analýza chýb vzniknutých pri výrobe a následná kontrola produktov
- zaškoľovanie pracovníkov pre nové typy svietidiel

Pracovné miesto obsadzujeme čím skôr, no počkať na dobrého uchádzača pre nás nie je problém :-)

A čo benefity?
Zaujímavá admistratívna činnosť spätá s výrobou, čo znamená že sa nikdy nebudeš nudiť !
- nástup priamo do kmeňového stavu, žiadna agentúra
- práca na jednu zmenu
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
- mladý a priateľský kolektív
- príspevok na dochádzanie vo výške 35 €
- stravné lístky
- možnosť pracovať aj na živnosť

Svoje žiadosti s profesijným životopisom zasielajte mailom. Kontaktovať na osobný pohovor budeme telefonicky alebo písomne len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 z. z. o ochrane osobných údajov a zákona č.90/2005 Z.z. v znení neskorších predpisov o ochrane osobných údajov.
Podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona ste oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu (poskytovaniu).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť s elektrikárskou prácou v praxi je veľkou výhodou.
- elektrotechnik §22 - výhodou
- praktické a technické myslenie
- samostatnosť a zodpovednosť
- manuálna zručnosť

Lumitech spol s r.o. je dánska firma s dlhoročnou tradíciou vo výrobe svietidiel. Dynamická spoločnosť Lumitech spol. s r.o. s 20 ročnou dlhodobou tradíciou na Slovensku v oblasti výroby svietidiel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov