Customer Sales & Service Representative - Backoffice Specialist - zástup počas MD/RD

LUKOIL LUBRICANTS EUROPE GmbH, organizačná zložka podniku

  • Miesto práce: Dunajská Streda, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na Slovensku (Bratislava/Šamorín/Dunajská Streda) hľadáme kolegu/kolegyňu so silnými komunikačnými schopnosťami, angažovaného a orientovaného na služby zákazníkom.

Vaše úlohy:
*) Spracovanie došlých objednávok (pošta, fax, e-mail), ako aj telefonátov s internými a externými zákazníkmi
*) Podpora obchodného tímu v rôznych záležitostiach spracovania objednávok
*) Prijímanie a vybavovanie sťažností zákazníkov
*) Informácie o otázkach týkajúcich sa dodania, dostupnosti tovaru, logistiky atď.
*) Zadávanie a údržba údajov v internom informačnom systéme
*) Podpora riadenia úverového rizika
*) Príprava hlásení a štatistík
*) Rôzne administratívne činnosti

*) Zaujímavé pracovné prostredie s medzinárondným tímom
*) Možnosť osobného a profesionálneho rozvoja
*) Všestranné, náročné aktivity a vzrušujúce projekty
*) Mzda od 1 400 EUR brutto / mesiac - možná úprava v závislosti od kvalifikácie a odbornej praxe
*) Rôzne benefity ako mobilné IT vybavenie, možnosti ďalšieho vzdelávania, bezplatné teplé a studené nápoje, home office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Švédsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Obchodná korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Dynamics 365 Business Central - Základy
Microsoft Dynamics NAV - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
3CX Phone System - Úplný začiatočník

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*) Stredoškolské vzdelanie bez/s maturitou
*) 1-2 roky odborných skúseností v oblasti služieb zákazníkom a/alebo predaja
*) Veľmi dobrá znalosť angličtiny (úroveň C1)
*) Ďalšie jazyky ako nemčina, taliančina, francúzština, španielčina, maďarčina alebo iný európsky jazyk sú výhodou
*) ovládanie MS Office (Word / Excel / Outlook)
*) Znalosť Microsoft Dynamics NAV/Microsoft Dynamics 365 Business Central výhodu
*) Spoľahlivosť, presnosť, odolnosť voči stresu
*) Výborné komunikačné schopnosti a zákaznícky orientovaná osobnosť

The LUKOIL Lubricants Company is a 100% subsidiary of PJSC LUKOIL and has its core business in the production and distribution of high-quality lubricants and greases.

Since 2011, LUKOIL Lubricants is also having its presence in Europe and in 2014, following the acquisition of OMV's lubricants business in Austria, relocated the European headquarters from Finland to Vienna. LUKOIL Lubricants Europe GmbH has two own lubricant plants in Austria and Finland and supplies the European market through 8 LUKOIL branches and an extensive dealer network in Northern, Central and Western Europe with a wide portfolio of finished lubricants, various other oil products and chemicals.

In 2019, LUKOIL Lubricants Europe GmbH employed more than 150 people at its 8 branches, of which around 80 were located in Vienna, and posted double-digit sales growth

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov