Elektromontér/elektrikár fotovoltaických systémov (Frankfurt nad Mohanom)

Lukáš VANKO -VOLTAMAN

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Frankfurt nad Mohanom, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18 EUR/hod.+ hradené ubytovanie
  • Termín nástupu: 02.11.2020
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž fotovoltaických systémov na strechy a polia,
- stavebná elektrikárska činnosť,
- silnoprúdové rozvody (svetelné, zásuvkové, technologické),
- slaboprúdové rozvody (pre el. vrátnika, video, televízny signál, štrukturovanú
kabeláž LAN, telefónne rozvody, rozvody pre zabezpečovací systém, rozvody pre
meracie, ovládacie a regulačné obvody),
- inštalácia a vykáblovávanie rozvádzačov,
- všeobecné elektroinštalačné práce,
- základné mechanické práce.

ponúkané podmienky:
- 18€/hod.,
- 60h/týždeň,
- stabilné a dlhodobé zamestanie,
- zabezpečené slušné ubytovanie, na náklady firmy,
- 2-4 týždňové turnusy (alebo podľa dohody),
- pravidelné platby,
- osobitný prístup.

Informácie o výberovom konaní

Vážení uchádzači,
v prípade Vašeho vážneho záujmu, nás neváhajte kontatktovať prostredníctvom e-mailu, alebo telefonicky. Radi Vám poskytneme detailné informácie o danej pozícii. V prípade že ste dvojica, alebo skupina, pripíšte to do e-mailu, alebo nás informujte telefonicky. Životopisy zasielajte v slovenskom jazyku. Nie sme personálna agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy

Počet rokov praxe

2

- kvalifikovaný a profesionálny prístup
- dobrá organizácia a vysoká kvalita prác
- zodpovedný prístup
- rozsiahle znalosti a skúsenosti v obore
- mechanické a zámočnícke zručnosti
- fexibilita a ochota pracovať

Spoločnosť Lukáš VANKO - VOLTAMAN, sa sformovala do súčasnej podoby v roku 2013.
Vzniku samotnej spoločnosti, predchádzali aktivity zakladateľa a jadro živnostníkov, pracujúcich pre VOLTAMAN, v mnohých oblastiach elektroinštalačných prác, od stavebnej elektrikárskej činnosti, kompletných elektroinštalácii priemyselných hál, inštaláciu optických a metalických, či LAN sietí až po automatizované logistické systémy a mnoho dalších.
Od svojho vzniku sa venujeme hlavne kompletným silnoprúdovým a slaboprúdovým a elektrických inštaláciam.

Adresa spoločnosti

Lukáš Vanko - VOLTAMAN
J.Martáka 3794/13
03601 Martin