Pridať inzerát

Asistentka predaja (Brigáda)

Lukáš Hubáček - Monako

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: STOP SHOP, 1. mája, Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 22. 11.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- práca v stánku s koženým a nekoženým sortimentom: Peňaženky, kabelky, pánske tašky a pod.
- asistencia zákazníkom pri nákupe,
- obsluha pokladne, práca s hotovosťou,
- preberanie tovaru,
Ponúkame prácu na 11 hod.pracovné smeny (krátky/ dlhý týždeň)

Hľadáme asistentku predaja do predajného stánku na predvianočné obdobie (od 22.11. do 23.12.2021) so sortimentom koženej galantérie v nákupnom centre STOP. SHOP. Liptovský Mikuláš . Nástup je 22.11.2021
Skúsenosti v obchode a práca s pokladňou výhodou, nie však nevyhnutnosť.
Práca vhodná aj pre študentov VŠ, ktorí vedia pracovať aj doobeda ale aj pre aktívne dôchodkyne.
Životopis s fotografiou posielajte na: brigada.vianoce2020@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Časová flexibilita (v prípade potreby vedieť zastúpiť), Zodpovednosť, samostatnosť, aktívny prístup a príjemné vystupovanie k zákazníkovi, chuť pracovať.

Spolocnost zaoberajuca sa predajom kozenej galanterie.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec