Pridať inzerát

Billing support

Luigi's Box, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vysoká 34, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacOdmena od 1000€ za mesiac, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a zručností
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný start-up, super kolektív a office v centre Bratislavy.

Luigi’s Box obsluhuje milióny vyhľadávaní v e-shopoch denne pre vyše 1000 klientov. Je to komplexný vesmír, robustný systém, ktorý spolu s tímom ľudí tvorí službu, za ktorú nám klienti platia. Na druhej strane – my zase platíme našim dodávateľom.

Tvojou úlohou bude, aby tieto prichádzajúce a odchádzajúce platby boli v poriadku. Aby sa realizovali korektne, načas a formálne správne. A ak nastane problém, aby si sa ho naučil/a samostatne vyriešiť.

My sa chceme sústrediť na to, aby služba fungovala a rozvíjala sa. Od teba očakávame, že sa postaráš o to, že nebudeme mať maléry pana účetního s faktúrami a platbami.

Práca

- vystavovanie faktúr pre klientov v určených termínoch
- nastavenie fakturačných údajov a frekvencie platieb
pre nových klientov
- spolupráca s klientom a externým účtovníkom v prípade
nezrovnalostí
- evidencia prichádzajúcich platieb a ich alokácia k pohľadávkam
- komunikácia s klientom ohľadom pohľadávok
- platby za dodávateľské služby a ich kontrola
- kalkulácia odmien pre obchodníkov a agentúry
- poriadok vo veciach

Perspektíva

- vymyslieť si svoj ekosystém, ako prácu robiť menej pracne –
poloautomatizovane, znižovať počet chýb
- možnosť ovplyvňovať a nastavovať procesy v tejto oblasti
- nadobudnutie praxe v rýchlo rastúcej tech/softvérovej firme

Požiadavky

- slovenčina a dobrá angličtina (B1 a vyššie)
- precíznosť a zameranie na detail, poriadok vo svojich veciach
- komunikačné schopnosti – email aj telefón
- predchádzajúca skúsenosť s Excelom

- sme malý tím (cca 30 ľudí), takže (ešte ani zďaleka) nie sme korporát
- flexibilita v práci (napr. po zaškolení možnosť práce z domu, nie len
cez lockdown, flexibilný pracovný čas, atď.)
- firma podporuje vzdelávanie, napr. výučba cudzích jazykov
- sme rastúci SaaS biznis
- office v centre Bratislavy, na Vysokej ulici

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť

Ak by si chcel/a zistiť viac o tom, ako by sa ti u nás mohlo pracovať, napíš nám priamo cez Profesiu, alebo zašli CV a sprievodný list na career@luigisbox.com.

Budeme kontaktovať iba kandidátov, s ktorými budeme chcieť pokračovať do 1. kola pohovorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhody

- predchádzajúca skúsenosť v ekonomickej
oblasti (napr. účtovníctvo, fakturácie, iné
administratívne úlohy, prípadne absolvent
ekonomickej/obchodnej školy)
- príležitosť naučiť sa pracovať v
technologickej – softvérovej firme
- v prípade preukázaných zručností a
úspechov vo firme, možnosť kariérneho
rastu
- rôznorodosť operatívnej práce – fakturácia,
pohľadávky, párovanie platieb, platby
dodávateľom, kalkulácia a schvaľovanie
bonusov

Luigi’s Box je slovenský startup, ktorý poskytuje e-shopom inteligentné vyhľadávanie a odporúčanie produktov. Na trhu sme 5 rokov a máme cez 1000 klientov, napríklad Dedoles, Alza, O2, Nay. Pôsobíme v európskych krajinách, okrem Slovenska a Česka operujeme hlavne v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Poľsku. Stále rastieme, náš tím má dnes 35 členov, sme prevažne mladý kolektív.